שינויים לפי ליגה ומשחק
שינויים אחרונים למשחקים שטרם שוחקו
ליגהתאריךשעהקבוצת ביתקבוצת חוץמחזורכתובת
ליגת על - 122.01.2017
 23.01.2017
19:20:00
19:20:00
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
מכבי חיפה
 מכבי חיפה אנטר
15
15
אולם גן נר
אולם גן נר
מסמך רשמי
ליגת על - 122.01.2017
 23.01.2017
19:30:00
 19:25:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
הפועל חולון יונט
הפועל חולון יונט
15
15
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מסמך רשמי
ליגת על - 129.01.2017
 30.01.2017
21:05:00
 18:30:00
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
16
16
היכל מנורה מבטחים יגאל אלון 51 תל אביב
היכל מנורה מבטחים יגאל אלון 51 תל אביב
מסמך רשמי
ליגת על - 129.01.2017
29.01.2017
20:00:00
 19:30:00
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
16
16
אולם גן נר
אולם גן נר
מסמך רשמי
ליגת על - 129.01.2017
29.01.2017
20:10:00
 19:25:00
הפועל נהריה
הפועל נהריה
מכבי חיפה אנטר
מכבי חיפה אנטר
16
16
היכל הספורט עין שרה נהריה
היכל הספורט עין שרה נהריה
מסמך רשמי
ליגת על - 129.01.2017
29.01.2017
20:30:00
 21:05:00
הפועל ירושלים ב.יהב
הפועל ירושלים ב.יהב
הפועל חולון יונט
הפועל חולון יונט
16
16
היכל הספורט ירושלים רחוב בנבנישתי
היכל הספורט ירושלים רחוב בנבנישתי
מסמך רשמי
ליגת על - 129.01.2017
 30.01.2017
20:00:00
 20:30:00
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
הפועל אילת
הפועל אילת
16
16
שד' בן גוריון 37 אשקלון
שד' בן גוריון 37 אשקלון
מסמך רשמי
ליגת על - 129.01.2017
 30.01.2017
20:10:00
 18:20:00
בני הרצליה
בני הרצליה
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
16
16
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
מסמך רשמי
ליגת על - 106.02.2017
 04.02.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל חולון יונט
הפועל חולון יונט
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
18
18
שדרות ירושלים 210 חולון
שדרות ירושלים 210 חולון
מסמך רשמי
ליגת על - 106.02.2017
 05.02.2017
19:30:00
 19:00:00
הפועל נהריה
הפועל נהריה
הפועל אילת
הפועל אילת
18
18
היכל הספורט עין שרה נהריה
היכל הספורט עין שרה נהריה
מסמך רשמי
ליגת על - 106.02.2017
 05.02.2017
20:00:00
 21:05:00
הפועל ירושלים ב.יהב
הפועל ירושלים ב.יהב
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
18
18
היכל הספורט ירושלים רחוב בנבנישתי
היכל הספורט ירושלים רחוב בנבנישתי
מסמך רשמי
ליגת על - 106.02.2017
06.02.2017
19:30:00
 19:45:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
מכבי חיפה אנטר
מכבי חיפה אנטר
18
18
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מסמך רשמי
ליגת על - 106.02.2017
06.02.2017
19:30:00
 19:50:00
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
בני הרצליה
בני הרצליה
18
18
שד' בן גוריון 37 אשקלון
שד' בן גוריון 37 אשקלון
מסמך רשמי
ליגת על - 119.02.2017
19.02.2017
19:30:00
 19:00:00
מכבי חיפה אנטר
מכבי חיפה אנטר
הפועל ירושלים ב.יהב
הפועל ירושלים ב.יהב
19
19
היכל הספורט רוממה חיפה
היכל הספורט רוממה חיפה
מסמך רשמי
ליגת על - 119.02.2017
19.02.2017
20:00:00
 19:30:00
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
19
19
גולדה מאיר 21 ראשון לציון
גולדה מאיר 21 ראשון לציון
מסמך רשמי
ליגת על - 119.02.2017
 15.02.2017
19:30:00
19:30:00
בני הרצליה
בני הרצליה
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
19
19
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
מסמך רשמי
ליגת על - 119.02.2017
19.02.2017
19:30:00
 19:25:00
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
הפועל נהריה
הפועל נהריה
19
19
אולם דרייב אין רח אייזיק רמבה 27 ת"א
אולם דרייב אין רח אייזיק רמבה 27 ת"א
מסמך רשמי
לאומית - 213.12.2016
 28.01.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי רעננה
מכבי רעננה
מכבי רחובות
מכבי רחובות
10
10
היכל מטרווסט רח הפלמ"ח 4 רעננה
היכל מטרווסט רח הפלמ"ח 4 רעננה
מסמך רשמי
לאומית - 224.01.2017
 25.01.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
אליצור קרית אתא
אליצור קרית אתא
16
16
אולם רח' האצ"ל 4 באר שבע
אולם רח' האצ"ל 4 באר שבע
מסמך רשמי
לאומית - 207.02.2017
07.02.2017
19:30:00
 19:00:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
18
18
אולם רח' האצ"ל 4 באר שבע
אולם רח' האצ"ל 4 באר שבע
מסמך רשמי
ארצית - צפון - 301.01.2017
 25.01.2017
19:30:00
19:30:00
אקדמיית וינגייט
אקדמיית וינגייט
הפועל לב השרון
הפועל לב השרון
11
11
מגרש וינגייט מכון וינגייט אולם הי"א
מגרש וינגייט מכון וינגייט אולם הי"א
מסמך רשמי
ארצית - צפון - 322.01.2017
 24.01.2017
19:30:00
19:30:00
מכבי חדרה איבצר
מכבי חדרה איבצר
אליצור עירוני נתניה
אליצור עירוני נתניה
14
14
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
מסמך רשמי
ארצית - צפון - 319.03.2017
 21.03.2017
19:30:00
 20:00:00
הפועל מעלות
הפועל מעלות
אקדמיית וינגייט
אקדמיית וינגייט
22
22
אולם ספורט אגם מונפורט מעלות
אולם ספורט אגם מונפורט מעלות
מסמך רשמי
ארצית -דרום - 429.01.2017
 28.01.2017
19:00:00
 19:30:00
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
13
13
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
ארצית -דרום - 405.02.2017
05.02.2017
20:00:00
 20:15:00
הפועל חבל מודיעין
הפועל חבל מודיעין
מכבי שהם
מכבי שהם
14
14
חטיבת ביניים נחשון מודיעים 10 שהם
חטיבת ביניים נחשון מודיעים 10 שהם
מסמך רשמי
ארצית -דרום - 419.02.2017
 18.02.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
הפועל לוד
הפועל לוד
15
15
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
ארצית -דרום - 405.03.2017
 03.03.2017
20:30:00
 14:00:00
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
עירוני קרית אונו
עירוני קרית אונו
17
17
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
ארצית -דרום - 426.03.2017
26.03.2017
20:00:00
 20:15:00
הפועל חבל מודיעין
הפועל חבל מודיעין
מכבי בת ים
מכבי בת ים
19
19
חטיבת ביניים נחשון מודיעים 10 שהם
חטיבת ביניים נחשון מודיעים 10 שהם
מסמך רשמי
ארצית -דרום - 418.04.2017
 10.02.2017
19:00:00
 14:00:00
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
22
22
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
א-מרכז - 731.01.2017
 29.01.2017
21:00:00
21:00:00
אליצור חולון
אליצור חולון
אליצור רמת גן
אליצור רמת גן
13
13
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
א-מרכז - 731.01.2017
 29.01.2017
20:00:00
20:00:00
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
אליצור ג.שמואל משה
אליצור ג.שמואל משה
13
13
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
מסמך רשמי
א-מרכז - 714.02.2017
 12.02.2017
20:30:00
 21:00:00
אליצור חולון
אליצור חולון
הפועל נצר סירני
הפועל נצר סירני
15
15
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
א-מרכז - 718.04.2017
 09.04.2017
20:30:00
 21:00:00
אליצור חולון
אליצור חולון
אליצור ג.שמואל משה
אליצור ג.שמואל משה
22
22
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
א' - דרום - 814.02.2017
14.02.2017
20:30:00
 21:00:00
אס"א ירושלים
אס"א ירושלים
הפועל ירושלים פ.זאב
הפועל ירושלים פ.זאב
15
15
מרכז לרנר הר הצופים ירשלים
מרכז לרנר הר הצופים ירשלים
מסמך רשמי
ב' - עמקים - 1001.02.2017
 04.02.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי בקעת בית שאן
מכבי בקעת בית שאן
הפועל ע.יזרעאל גבת
הפועל ע.יזרעאל גבת
12
12
בי"ס קשת יהונתן בית שאן
בי"ס קשת יהונתן בית שאן
מסמך רשמי
ב-שומרון - 1215.02.2017
 19.02.2017
20:30:00
 21:00:00
הפועל עח גבעת חיים
הפועל עח גבעת חיים
מכבי קיסריה
מכבי קיסריה
12
12
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
מסמך רשמי
ב-שרון - 1308.02.2017
 09.02.2017
21:00:00
 19:45:00
מכבי קדימה צורן
מכבי קדימה צורן
אליצור צפון נתניה
אליצור צפון נתניה
11
11
רח' האילנות 1 ליד ביה"ס יובלים
רח' האילנות 1 ליד ביה"ס יובלים
מסמך רשמי
ב-פתח תקוה - 1425.01.2017
 04.02.2017
20:30:00
 20:00:00
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
עירוני ראש העין
עירוני ראש העין
17
17
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
ב-תל אביב - 1522.02.2017
22.02.2017
19:00:00
 21:00:00
מכבי תל כביר חנן
מכבי תל כביר חנן
בני יהודה ת"א
בני יהודה ת"א
13
13
זלמן שזר 37 תל אביב
זלמן שזר 37 תל אביב
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2015.02.2017
15.02.2017
19:00:00
 18:01:00
הפועל דימונה
הפועל דימונה
הפועל אילת זהר
הפועל אילת זהר
14
14
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2022.02.2017
 25.01.2017
18:31:00
 19:00:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל אילת זהר
הפועל אילת זהר
15
15
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2026.04.2017
 01.03.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל רמת הנגב
הפועל רמת הנגב
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
21
21
קבוץ משאבי שדה
קבוץ משאבי שדה
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2003.05.2017
 29.03.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל בני שמעון
הפועל בני שמעון
22
22
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2025.01.2017
 24.01.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל אופקים
הפועל אופקים
הפועל מיתר
הפועל מיתר
37
37
רח' גולומב 18אופקים
רח' גולומב 18אופקים
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2029.01.2017
29.01.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל דימונה
הפועל דימונה
הפועל אופקים
הפועל אופקים
38
38
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
מסמך רשמי
ליגת על נשים - 2123.01.2017
23.01.2017
19:00:00
 18:10:00
בני הרצליה
בני הרצליה
מכבי רמת חן
מכבי רמת חן
13
13
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
מסמך רשמי
ליגת על נשים - 2130.01.2017
30.01.2017
19:00:00
 18:10:00
מכבי רמת חן
מכבי רמת חן
מכבי אשדוד נשים
מכבי אשדוד נשים
14
14
אולם זיסמן דרך הטייסים 85 ר"ג
אולם זיסמן דרך הטייסים 85 ר"ג
מסמך רשמי
ארצית נשים צפון - 2419.01.2017
 25.01.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל נחף
הפועל נחף
הפועל סחנין
הפועל סחנין
12
12
אולם ספורט ליד מגרש הכדורגל נחף
אולם ספורט ליד מגרש הכדורגל נחף
מסמך רשמי
ארצית נשים חיפה - 2502.02.2017
 26.01.2017
19:30:00
 20:00:00
הפועל שפרעם
הפועל שפרעם
א.ס. רמת השרון גל
א.ס. רמת השרון גל
14
14
אולם עוסמן שכונה מזרחית שפרעם
אולם עוסמן שכונה מזרחית שפרעם
מסמך רשמי
א' נשים מרכז - 3126.01.2017
 23.01.2017
20:30:00
 21:00:00
מכבי תל כביר אלון
מכבי תל כביר אלון
הפועל ראשל"צ/ נרקיס
הפועל ראשל"צ/ נרקיס
13
13
זלמן שזר 37 תל אביב
זלמן שזר 37 תל אביב
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 3223.03.2017
 16.02.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
אס"א הפסגה ירושלים
אס"א הפסגה ירושלים
19
19
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 3223.03.2017
 09.03.2017
21:00:00
21:00:00
הפועל ברנר
הפועל ברנר
הפועל גזר
הפועל גזר
19
19
מושב קדרון
מושב קדרון
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 3223.03.2017
 06.03.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור בנות אשקלון
אליצור בנות אשקלון
הפועל גדרה
הפועל גדרה
19
19
אולם מקיף א' רח' בן צבי אשקלון
אולם מקיף א' רח' בן צבי אשקלון
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 3230.03.2017
 16.03.2017
21:00:00
21:00:00
הפועל גדרה
הפועל גדרה
הפועל ברנר
הפועל ברנר
20
20
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 3230.03.2017
 02.02.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור ירושלים
אליצור ירושלים
אליצור בנות אשקלון
אליצור בנות אשקלון
20
20
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 3219.01.2017
 09.02.2017
21:00:00
21:00:00
הפועל ברנר
הפועל ברנר
אליצור ירושלים
אליצור ירושלים
21
21
מושב קדרון
מושב קדרון
מסמך רשמי
נוער לאומית צפון - 3616.01.2017
 23.01.2017
20:00:00
 20:30:00
הפועל יזרעאל צעירים
הפועל יזרעאל צעירים
מכבי פרדס חנה
מכבי פרדס חנה
11
11
אולם קבוץ גבת
אולם קבוץ גבת
מסמך רשמי
נוער לאומית צפון - 3620.02.2017
 19.02.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל ניר נהריה
הפועל ניר נהריה
הפועל ג.מ. צעירים
הפועל ג.מ. צעירים
14
14
אולם צפוני עמל- רחוב שפירא 1 נהריה
אולם צפוני עמל- רחוב שפירא 1 נהריה
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 3728.11.2016
 02.02.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
5
5
אולם ספורט תיכון באר טוביה
אולם ספורט תיכון באר טוביה
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 3706.02.2017
 02.03.2017
18:00:00
 19:30:00
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
הפועל יורם חולון
הפועל יורם חולון
12
12
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 3713.02.2017
13.02.2017
20:30:00
 17:00:00
עצמה מודיעין
עצמה מודיעין
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
13
13
צאלון 2 מודיעין
צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 3706.03.2017
 09.02.2017
14:00:00
 17:00:00
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
16
16
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 3720.03.2017
 30.03.2017
18:00:00
 16:30:00
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
א.ס. אשקלון
א.ס. אשקלון
17
17
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 3724.04.2017
 16.02.2017
17:00:00
17:00:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
19
19
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 3708.05.2017
08.05.2017
19:00:00
 17:00:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
הפועל יורם חולון
הפועל יורם חולון
21
21
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
נוער ארצית צפון - 3820.02.2017
 19.02.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל מרנין טבעון
הפועל מרנין טבעון
הפועל גלבוע דדו
הפועל גלבוע דדו
14
14
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
מסמך רשמי
נוער ארצית צפון - 3820.02.2017
 18.02.2017
19:30:00
 20:30:00
הפועל גלבוע צעירים
הפועל גלבוע צעירים
הפועל גלבוע/עפולה חן
הפועל גלבוע/עפולה חן
14
14
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 3916.01.2017
 23.01.2017
18:30:00
 20:30:00
אליצור קרית אתא שלום
אליצור קרית אתא שלום
א.ס. רמת השרון שחר
א.ס. רמת השרון שחר
11
11
רח' פינסקר 18 קרית אתא
רח' פינסקר 18 קרית אתא
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 3906.02.2017
 30.01.2017
20:00:00
20:00:00
בני הרצליה מרדכי
בני הרצליה מרדכי
אליצור פ"ת שמואל
אליצור פ"ת שמואל
12
12
אולם נוה ישראל רח' הר מירון הרצליה
אולם נוה ישראל רח' הר מירון הרצליה
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 3908.05.2017
08.05.2017
20:31:00
 20:30:00
הפועל חיפה צביקה
 אליצור פ"ת שמואל
אליצור פ"ת שמואל
 הפועל חיפה צביקה
21
21
אולם הספורט קרית אליעזר רח' צה"ל 16
 אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 4121.11.2016
 27.02.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל אילת טום
 ע.ל.ה הרי ירושלים
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
4
 15

 דרך השלום 33 אבו גוש
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 4120.02.2017
 30.01.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל פ. זאב ירושלים
הפועל פ. זאב ירושלים
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
14
14
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 4120.03.2017
 23.01.2017
19:31:00
 18:00:00
הפועל ברנר דרום
הפועל ברנר דרום
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
17
17
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 4124.04.2017
24.04.2017
18:00:00
 20:31:00
הפועל ברנר דרום
הפועל ברנר דרום
אליצור ג.עציון/אפרת
אליצור ג.עציון/אפרת
19
19
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
מסמך רשמי
נוער מחוזית עמקים - 4420.02.2017
 19.02.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל נצרת עילית
הפועל נצרת עילית
הפועל ג.מ. מולדת
הפועל ג.מ. מולדת
12
12
שד' מעלה יצחק 27 אולם ספורט אלון נצרת עלית
שד' מעלה יצחק 27 אולם ספורט אלון נצרת עלית
מסמך רשמי
נוער מחוזית חיפה - 4520.02.2017
 18.02.2017
20:00:00
20:00:00
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
מכבי קרית ביאליק
מכבי קרית ביאליק
14
14
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
מסמך רשמי
נוער מחוזית חיפה - 4508.05.2017
08.05.2017
20:00:00
 18:00:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
הפועל אבו סנאן
הפועל אבו סנאן
21
21
אולם הספורט קרית אליעזר רח' צה"ל 16
אולם הספורט קרית אליעזר רח' צה"ל 16
מסמך רשמי
נוער מחוזית -שרון ב' - 4830.01.2017
 16.02.2017
20:30:00
 20:45:00
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
מכבי אורנית
מכבי אורנית
17
17
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
נוער מחוזית-מרכז - 5030.01.2017
 28.01.2017
19:30:00
 18:00:00
בית"ר ת"א נוה אליעזר
בית"ר ת"א נוה אליעזר
הפועל נס ציונה אשכול
הפועל נס ציונה אשכול
20
20
אולם מרכז קהילתי נווה אליעזר ששת הימים 6 תל אביב
אולם מרכז קהילתי נווה אליעזר ששת הימים 6 תל אביב
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 5106.03.2017
 23.01.2017
20:00:00
20:00:00
אליצור בית שמש
אליצור בית שמש
הפועל ירושלים הפסגה
הפועל ירושלים הפסגה
14
14
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 5120.03.2017
 27.02.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל ירושלים הפסגה
הפועל ירושלים הפסגה
אליצור ירושלים
אליצור ירושלים
15
15
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 5120.03.2017
 30.01.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
15
15
בי"ס אורט מכללה גבעת רם
בי"ס אורט מכללה גבעת רם
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 5127.03.2017
 20.02.2017
19:30:00
19:30:00
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
הפועל ירושלים הפסגה
הפועל ירושלים הפסגה
16
16
קרית החינוך חשמונאים
קרית החינוך חשמונאים
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 5127.03.2017
 23.01.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי מ.אדומים אריה
מכבי מ.אדומים אריה
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
16
16
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 5124.04.2017
 30.01.2017
19:30:00
 20:00:00
הפועל ירושלים הפסגה
הפועל ירושלים הפסגה
מכבי מ.אדומים אריה
מכבי מ.אדומים אריה
17
17
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
מסמך רשמי
נוער מחוזית דרום - 5216.01.2017
 19.01.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל יואב/צפית
הפועל יואב/צפית
אליצור אשדוד
אליצור אשדוד
11
11
ביה"ס צפית קיבוץ כפר מנחם
ביה"ס צפית קיבוץ כפר מנחם
מסמך רשמי
נוער מחוזית דרום - 5213.02.2017
13.02.2017
20:30:00
 18:30:00
מכבי עינן רחובות
מכבי עינן רחובות
הפועל גדרות
הפועל גדרות
13
13
ביה"ס אמית רחוב הלח"י 36 רחובות
ביה"ס אמית רחוב הלח"י 36 רחובות
מסמך רשמי
נוער מחוזית דרום - 5227.02.2017
27.02.2017
20:30:00
 18:30:00
מכבי עינן רחובות
מכבי עינן רחובות
ביתר אשדוד
ביתר אשדוד
15
15
ביה"ס אמית רחוב הלח"י 36 רחובות
ביה"ס אמית רחוב הלח"י 36 רחובות
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 5307.11.2016
 27.01.2017
18:00:00
 13:00:00
הפועל חבל אילות
הפועל חבל אילות
הפועל שער הנגב
הפועל שער הנגב
2
2
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 5316.01.2017
 25.01.2017
19:00:00
 18:30:00
הפועל אשכול
הפועל אשכול
הפועל חבל אילות
הפועל חבל אילות
11
11
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 5306.02.2017
 28.01.2017
18:00:00
 17:00:00
הפועל חבל אילות
הפועל חבל אילות
הפועל להבים
הפועל להבים
12
12
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 5306.02.2017
 30.01.2017
20:00:00
20:00:00
הפועל ערד
הפועל ערד
הפועל עומר
הפועל עומר
12
12
יאשיהו 14 ערד
יאשיהו 14 ערד
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 5327.02.2017
 08.02.2017
20:30:00
 18:30:00
הפועל מיתר
הפועל מיתר
הפועל חבל אילות
הפועל חבל אילות
15
15
שד' המייסדים מיתר
שד' המייסדים מיתר
מסמך רשמי
נוער מחוזית - נגב - 5306.03.2017
 30.03.2017
18:00:00
 16:00:00
הפועל חבל אילות
הפועל חבל אילות
א.ס אשקלון כוכב
א.ס אשקלון כוכב
16
16
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
נערים א' לאומית צפון - 5425.01.2017
 26.01.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
מכבי מוצקין אלעד
מכבי מוצקין אלעד
12
12
היכל הספורט כפר בלום
היכל הספורט כפר בלום
מסמך רשמי
נערים א' לאומית צפון - 5425.01.2017
 24.01.2017
19:00:00
 20:00:00
אליצור קרית אתא
אליצור קרית אתא
מכבי אסף חיפה
מכבי אסף חיפה
12
12
רח' פינסקר 18 קרית אתא
רח' פינסקר 18 קרית אתא
מסמך רשמי
נערים א' לאומית צפון - 5422.02.2017
 19.02.2017
19:30:00
 18:00:00
הפועל גלבוע מרכז
הפועל גלבוע מרכז
הפועל גלבוע מעיינות
הפועל גלבוע מעיינות
16
16
אולם קיבוץ ניר דוד
אולם קיבוץ ניר דוד
מסמך רשמי
נערים א' לאומית שרון - 5525.01.2017
25.01.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל כפ'ס תמר
הפועל כפ'ס תמר
מכבי זכרון יעקב
מכבי זכרון יעקב
12
12
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
נערים א' לאומית שרון - 5525.01.2017
25.01.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי פתח תקוה
מכבי פתח תקוה
אליצור עירוני נתניה
אליצור עירוני נתניה
12
12
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
מסמך רשמי
נערים א' לאומית שרון - 5525.01.2017
 24.01.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל לב השרון/דקל
הפועל לב השרון/דקל
א.ס.רמת השרון
א.ס.רמת השרון
12
12
קרית החינוך דרור צומת בני דרור
קרית החינוך דרור צומת בני דרור
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 5725.01.2017
 26.01.2017
20:30:00
 17:30:00
הפועל אשדוד/גן יבנה
הפועל אשדוד/גן יבנה
הפועל אילת
הפועל אילת
12
12
תיכון "נעמי שמר" רח' א.צ גרינברג גן יבנה
תיכון "נעמי שמר" רח' א.צ גרינברג גן יבנה
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 5725.01.2017
 29.01.2017
20:30:00
 19:00:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל ירושלים ליאל
הפועל ירושלים ליאל
12
12
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 5725.01.2017
25.01.2017
18:30:00
 20:00:00
הפועל ברנר
הפועל ברנר
ע.ל.ה הרי ירושלים
ע.ל.ה הרי ירושלים
12
12
אולם ביה"ס תיכון גבעת ברנר
אולם ביה"ס תיכון גבעת ברנר
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 5701.02.2017
 31.03.2017
18:00:00
 15:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
א.ס. אשקלון
א.ס. אשקלון
13
13
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 5702.04.2017
02.04.2017
19:00:00
 18:30:00
מכבי אשדוד אוהד
מכבי אשדוד אוהד
הפועל אילת
הפועל אילת
22
22
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
נערים א' ארצית צפון - 5815.01.2017
 26.01.2017
19:30:00
 18:30:00
הפועל מ.א.גליל קריה
הפועל מ.א.גליל קריה
הפועל נצרת עילית
הפועל נצרת עילית
11
11
קיבוץ שמיר
קיבוץ שמיר
מסמך רשמי
נערים א' ארצית דרום - 6119.03.2017
 29.01.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
17
17
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית צפון - 6226.04.2017
 05.02.2017
19:30:00
 18:00:00
עצמה כפר ורדים אברהם
עצמה כפר ורדים אברהם
הפועל צפת/גליל
הפועל צפת/גליל
19
19
ביה"ס יסודי "קשת" רח' אשכר כפר ורדים
ביה"ס יסודי "קשת" רח' אשכר כפר ורדים
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית צפון - 6226.04.2017
 12.02.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל גליל צפון
הפועל גליל צפון
הפועל משגב גליל
הפועל משגב גליל
19
19
קיבוץ עמיר
קיבוץ עמיר
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית צפון - 6203.05.2017
 29.01.2017
18:00:00
18:00:00
הפועל משגב גליל
הפועל משגב גליל
עצמה כפר ורדים אברהם
עצמה כפר ורדים אברהם
20
20
אולם בי"ס יסודי שכניה
אולם בי"ס יסודי שכניה
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית צפון - 6207.05.2017
 19.02.2017
19:30:00
19:30:00
עצמה כפר ורדים אברהם
עצמה כפר ורדים אברהם
הפועל גליל צפון
הפועל גליל צפון
21
21
ביה"ס יסודי "קשת" רח' אשכר כפר ורדים
ביה"ס יסודי "קשת" רח' אשכר כפר ורדים
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית צפון - 6217.05.2017
 26.03.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל גליל גולן
הפועל גליל גולן
הישגי כרמיאל ניצנים
הישגי כרמיאל ניצנים
22
22
אולם חיספין
אולם חיספין
מסמך רשמי
נערים א' מחו' עמקים - 6305.02.2017
 04.02.2017
19:30:00
 20:00:00
הפועל מגדל העמק
הפועל מגדל העמק
הפועל ק.טבעון ר.ישי
הפועל ק.טבעון ר.ישי
10
10
יערת העמק מגדל העמק
יערת העמק מגדל העמק
מסמך רשמי
נערים א' מחו' עמקים - 6312.02.2017
 11.02.2017
19:30:00
 20:30:00
הפועל ק.טבעון ר.ישי
הפועל ק.טבעון ר.ישי
הפועל עמק יזרעאל/גבת
הפועל עמק יזרעאל/גבת
11
11
אולם ספורט רחוב הארז רמת ישי
אולם ספורט רחוב הארז רמת ישי
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית חיפה - 6422.01.2017
 26.01.2017
19:00:00
 20:30:00
אליצור קרית אתא שלום
אליצור קרית אתא שלום
מכבי מוצקין עירוני
מכבי מוצקין עירוני
17
17
רח' פינסקר 18 קרית אתא
רח' פינסקר 18 קרית אתא
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית חיפה - 6429.01.2017
 28.01.2017
18:30:00
 20:30:00
מכבי קרית חיים
מכבי קרית חיים
אליצור קרית אתא שלום
אליצור קרית אתא שלום
18
18
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית חיפה - 6429.01.2017
 28.01.2017
20:30:00
 20:00:00
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
הפועל אעבלין/אורטודו
הפועל אעבלין/אורטודו
18
18
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
מסמך רשמי
נערים א'מחוזית שרון - 6619.02.2017
 21.02.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
מכבי רעננה רימון
מכבי רעננה רימון
12
12
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
נערים א'מחוזית שרון - 6629.01.2017
 01.02.2017
20:30:00
 19:45:00
מכבי רעננה רימון
מכבי רעננה רימון
בני הרצליה ברק
בני הרצליה ברק
18
18
אולם רימון רח' משה דיין 5 רעננה
אולם רימון רח' משה דיין 5 רעננה
מסמך רשמי
נערים א'מחוזית שרון - 6629.01.2017
 07.02.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
מכבי אורנית
מכבי אורנית
18
18
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
נערים א מחוזית דן - 6722.01.2017
 23.01.2017
20:30:00
20:30:00
ע.ל.ה יהוד סביונים
ע.ל.ה יהוד סביונים
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
20
20
משה דיין 5, קריית הסביונים יהוד
משה דיין 5, קריית הסביונים יהוד
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6813.11.2016
 04.01.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור נווה דוד רמלה
אליצור נווה דוד רמלה
מכבי תל כביר עתיד
מכבי תל כביר עתיד
4
4
רח' דוד רזיאל 3 רמלה
רח' דוד רזיאל 3 רמלה
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6804.12.2016
 11.01.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי תל כביר עתיד
מכבי תל כביר עתיד
הפועל נצר סירני
הפועל נצר סירני
6
6
אולם רחוב שזר 37, תל כביר
אולם רחוב שזר 37, תל כביר
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6826.04.2017
 12.02.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי שהם חן
מכבי שהם חן
מכבי ראשל"צ חצב
מכבי ראשל"צ חצב
19
19
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6803.05.2017
 26.02.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי ראשל"צ חצב
מכבי ראשל"צ חצב
מכבי ראשל"צ נריה
מכבי ראשל"צ נריה
20
20
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6803.05.2017
 19.03.2017
20:30:00
 18:30:00
מכבי שהם חן
 עצמה מודיעין פרחים
עצמה מודיעין פרחים
 מכבי שהם חן
20
20
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
 צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6803.05.2017
 15.03.2017
18:30:00
 19:30:00
מכבי תל כביר עתיד
מכבי תל כביר עתיד
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
20
20
אולם רחוב שזר 37, תל כביר
אולם רחוב שזר 37, תל כביר
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6807.05.2017
 19.02.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי ראשל"צ נריה
מכבי ראשל"צ נריה
עצמה מודיעין פרחים
עצמה מודיעין פרחים
21
21
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6807.05.2017
 19.02.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי שהם חן
מכבי שהם חן
אליצור נווה דוד רמלה
אליצור נווה דוד רמלה
21
21
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6817.05.2017
 19.03.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור נווה דוד רמלה
אליצור נווה דוד רמלה
מכבי ראשל"צ נריה
מכבי ראשל"צ נריה
22
22
רח' דוד רזיאל 3 רמלה
רח' דוד רזיאל 3 רמלה
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6817.05.2017
 05.03.2017
18:30:00
18:30:00
עצמה מודיעין פרחים
עצמה מודיעין פרחים
מכבי ראשל"צ חצב
מכבי ראשל"צ חצב
22
22
צאלון 2 מודיעין
צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 6817.05.2017
 22.02.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי תל כביר עתיד
מכבי תל כביר עתיד
מכבי שהם חן
מכבי שהם חן
22
22
אולם רחוב שזר 37, תל כביר
אולם רחוב שזר 37, תל כביר
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית דרום - 7022.01.2017
 30.01.2017
20:30:00
 18:00:00
אליצור אשדוד
אליצור אשדוד
א.ס. אשקלון כוכב
א.ס. אשקלון כוכב
17
17
אולם רחוב ראש פינה איזור ט' אשדוד
אולם רחוב ראש פינה איזור ט' אשדוד
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית נגב - 7129.01.2017
 26.01.2017
18:00:00
18:00:00
הפועל אילת מטיילי
הפועל אילת מטיילי
הפועל שער הנגב
הפועל שער הנגב
13
13
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית נגב - 7119.02.2017
 02.02.2017
19:30:00
 18:30:00
הפועל אילת מטיילי
הפועל אילת מטיילי
הפועל מיתר
הפועל מיתר
16
16
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית צפון - 7208.02.2017
08.02.2017
20:00:00
 18:00:00
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
12
12
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
מסמך רשמי
נערים ב לאומית שרון - 7325.01.2017
25.01.2017
19:30:00
 18:30:00
מכבי פתח תקוה
מכבי פתח תקוה
מכבי קדימה צורן
מכבי קדימה צורן
12
12
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית דרום - 7515.02.2017
 14.02.2017
19:00:00
 17:30:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
א.ס. אשקלון
א.ס. אשקלון
15
15
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מסמך רשמי
נערים ב' חיפה - 7729.01.2017
29.01.2017
18:00:00
 18:30:00
הפועל מטה אשר/אלון
הפועל מטה אשר/אלון
מכבי חיפה ביכורים
מכבי חיפה ביכורים
13
13
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
מסמך רשמי
נערים ב' שרון - 7907.05.2017
07.05.2017
20:00:00
 20:30:00
מכבי מתן
מכבי מתן
הפועל כפר סבא דולב
הפועל כפר סבא דולב
21
21
רחוב הדר ביה"ס יסודי
רחוב הדר ביה"ס יסודי
מסמך רשמי
נערים ב' דן - 8012.02.2017
 14.02.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
מכבי פתח תקוה ברנר
מכבי פתח תקוה ברנר
13
13
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
נערים ב' דן - 8026.02.2017
 28.02.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
מכבי פ"ת אמיר
מכבי פ"ת אמיר
15
15
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
נערים ב- תל אביב - 8129.01.2017
29.01.2017
18:30:00
 19:00:00
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
13
13
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
מסמך רשמי
נערים ב' מרכז - 8219.02.2017
19.02.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
מכבי בית דגן
מכבי בית דגן
14
14
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
מסמך רשמי
נערים ב' מרכז - 8205.03.2017
05.03.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
מכבי ראשל"צ הדס
מכבי ראשל"צ הדס
16
16
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8301.01.2017
01.01.2017
19:00:00
 20:30:00
אליצור ירושלים זאב
אליצור ירושלים זאב
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
9
9
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8322.01.2017
 26.01.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
מכבי מעלה אדומים
מכבי מעלה אדומים
12
12
ביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
ביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8326.04.2017
26.04.2017
18:30:00
 20:30:00
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
21
21
קרית החינוך חשמונאים
קרית החינוך חשמונאים
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8321.05.2017
 08.02.2017
18:00:00
18:00:00
הפועל פסגת זאב י"ם
הפועל פסגת זאב י"ם
אליצור ירושלים
אליצור ירושלים
25
25
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8321.05.2017
 12.02.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
מכבי תא מכבים
מכבי תא מכבים
25
25
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8321.05.2017
 12.02.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
 מכבי מעלה אדומים
מכבי מעלה אדומים
 הפועל ירושלים מרכז
25
25
ביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
 דרך הגיא 5 מעלה אדומים
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8321.05.2017
 05.03.2017
18:30:00
18:30:00
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
כ.כפר אורנים
כ.כפר אורנים
25
25
קרית החינוך חשמונאים
קרית החינוך חשמונאים
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8328.05.2017
 19.02.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור ירושלים
אליצור ירושלים
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
26
26
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8328.05.2017
 05.02.2017
20:00:00
 20:30:00
מכבי תא מכבים
מכבי תא מכבים
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
26
26
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 8328.05.2017
28.05.2017
19:00:00
 20:30:00
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
26
26
ראובן 6 מודיעין
ראובן 6 מודיעין
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית חיפה - 8719.01.2017
 30.01.2017
17:30:00
 18:30:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
מכבי קרית מוצקין
מכבי קרית מוצקין
11
11
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית שרון - 8809.02.2017
 11.02.2017
19:00:00
 19:30:00
מכבי צורן/קדימה
מכבי צורן/קדימה
הפועל כפר סבא אגוז
הפועל כפר סבא אגוז
12
12
חט"ב גוונים, רחוב הדקל קדימה
חט"ב גוונים, רחוב הדקל קדימה
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית ת"א - 8909.02.2017
 06.02.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי שהם
מכבי שהם
עירוני קרית אונו
עירוני קרית אונו
12
12
אולם ניצנים צורן 6 שהם
אולם ניצנים צורן 6 שהם
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 9109.02.2017
 10.02.2017
18:00:00
 14:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
12
12
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 9109.02.2017
 13.02.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי גן יבנה
מכבי גן יבנה
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
12
12
אולם תיכון אורט רבין רח' חלמיש גן יבנה
אולם תיכון אורט רבין רח' חלמיש גן יבנה
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 9130.03.2017
 31.03.2017
18:00:00
 13:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
א.ס. אשקלון כוכב
א.ס. אשקלון כוכב
18
18
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 9120.04.2017
 02.04.2017
18:00:00
 17:00:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
הפועל אילת
הפועל אילת
19
19
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 9104.05.2017
 26.01.2017
18:00:00
 16:00:00
הפועל גן יבנה/אשדוד
הפועל גן יבנה/אשדוד
הפועל אילת
הפועל אילת
21
21
אולם בי"ס נעמי שמר א.צ.גרינברג
אולם בי"ס נעמי שמר א.צ.גרינברג
מסמך רשמי
ילדים א-צפון - 9202.03.2017
 26.01.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל גליל חיספין
הפועל גליל חיספין
הפועל עמיר/ג.עליון
הפועל עמיר/ג.עליון
13
13
בני יהודה רמת הגולן
בני יהודה רמת הגולן
מסמך רשמי
ילדים א' גלבוע - 9316.02.2017
16.02.2017
18:00:00
 18:30:00
הפועל כפר תבור
הפועל כפר תבור
מ.כ. עירוני טבריה
מ.כ. עירוני טבריה
11
11
אולם כפר תבור
אולם כפר תבור
מסמך רשמי
ילדים א' גלבוע - 9302.03.2017
02.03.2017
18:30:00
 19:00:00
הפועל כפר תבור
 הפועל ג.מ. שקד
הפועל ג.מ. שקד
 הפועל כפר תבור
13
13
אולם כפר תבור
 אולם קיבוץ שדה אליהו
מסמך רשמי
ילדים א' - חיפה - 9609.02.2017
 11.02.2017
11:00:00
 19:30:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
הפועל מרנין טבעון
הפועל מרנין טבעון
12
12
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
ילדים א' שומרון א - 9723.02.2017
 25.02.2017
19:00:00
 18:30:00
הפועל המעפיל/מנשה
הפועל המעפיל/מנשה
הפועל בנימינה/ג.עדה
הפועל בנימינה/ג.עדה
14
14
ביה"ס גוונים, מועצה איזורית מנשה
ביה"ס גוונים, מועצה איזורית מנשה
מסמך רשמי
ילדים א-שרון א - 9911.05.2017
 02.03.2017
18:30:00
18:30:00
אליצור כוכב יאיר
אליצור כוכב יאיר
הפועל לב השרון תפוח
הפועל לב השרון תפוח
22
22
אולם מתנ"ס כוכב יאיר
אולם מתנ"ס כוכב יאיר
מסמך רשמי
ילדים א-שרון א - 9911.05.2017
 09.02.2017
19:00:00
 17:00:00
מכבי קדימה צורן
מכבי קדימה צורן
הפועל כפר סבא תות
הפועל כפר סבא תות
22
22
ביה"ס גוונים רח' הניצן 5 קדימה צורן
ביה"ס גוונים רח' הניצן 5 קדימה צורן
מסמך רשמי
ילדים א-שרון א - 9911.05.2017
 30.03.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל טייבה
הפועל טייבה
מ.ס. קרני שומרון
מ.ס. קרני שומרון
22
22
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
מסמך רשמי
ילדים א שרון ב - 10016.02.2017
16.02.2017
17:00:00
 19:00:00
אליצור רעננה
אליצור רעננה
מכבי ה.השרון אפרסק
מכבי ה.השרון אפרסק
13
13
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
ילדים א שרון ב - 10030.03.2017
30.03.2017
17:00:00
 19:00:00
הפועל כפר סבא סביון
הפועל כפר סבא סביון
אליצור רעננה
אליצור רעננה
18
18
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדים א- דן - 10209.02.2017
 01.02.2017
19:00:00
 17:30:00
עירוני ר"ג ערמונים
עירוני ר"ג ערמונים
מ.ס. רמת אפעל
מ.ס. רמת אפעל
10
10
תיכון חדש רח' עוזיאל 106 רמת גן
תיכון חדש רח' עוזיאל 106 רמת גן
מסמך רשמי
ילדים א- דן - 10209.02.2017
 06.02.2017
18:30:00
18:30:00
עירוני רמת גן צפון
עירוני רמת גן צפון
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
10
10
רח' פני הגבעה 5 רמת גן
רח' פני הגבעה 5 רמת גן
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10509.02.2017
09.02.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל גזר/איילון
 אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
 הפועל גזר/איילון
12
12
ישיבת שעלבים
 קרית החינוך חשמונאים
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10516.02.2017
 13.02.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי ת"א מכבים רעות
מכבי ת"א מכבים רעות
הפועל גזר/נען
הפועל גזר/נען
13
13
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10516.02.2017
16.02.2017
17:30:00
 19:00:00
הפועל ברנר צעירים
הפועל ברנר צעירים
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
13
13
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10516.02.2017
16.02.2017
17:00:00
 19:00:00
עצמה מודיעין מגינים
עצמה מודיעין מגינים
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
13
13
צאלון 2 מודיעין
צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10523.02.2017
23.02.2017
17:00:00
 19:00:00
עצמה מודיעין סל
עצמה מודיעין סל
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
14
14
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10502.03.2017
02.03.2017
19:00:00
 17:30:00
מכבי גדרה הבילויים
מכבי גדרה הבילויים
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
15
15
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10502.03.2017
02.03.2017
18:30:00
 19:00:00
מכבי ת"א מכבים רעות
מכבי ת"א מכבים רעות
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
15
15
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10516.03.2017
16.03.2017
18:30:00
 19:30:00
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
הפועל ח.מודיעין לפיד
הפועל ח.מודיעין לפיד
16
16
ישיבת שעלבים
ישיבת שעלבים
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10523.03.2017
23.03.2017
18:30:00
 19:00:00
הפועל גזר/נען
הפועל גזר/נען
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
17
17
בי"ס גוונים קבוץ נען
בי"ס גוונים קבוץ נען
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10523.03.2017
23.03.2017
17:00:00
 19:00:00
עצמה מודיעין מגינים
עצמה מודיעין מגינים
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
17
17
צאלון 2 מודיעין
צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10530.03.2017
30.03.2017
18:30:00
 19:30:00
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
18
18
ישיבת שעלבים
ישיבת שעלבים
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10520.04.2017
20.04.2017
18:30:00
 19:00:00
מכבי ת"א מכבים רעות
מכבי ת"א מכבים רעות
אליצור חשמונאים
אליצור חשמונאים
19
19
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10527.04.2017
27.04.2017
17:00:00
 19:00:00
עצמה מודיעין סל
עצמה מודיעין סל
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
20
20
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 10527.04.2017
27.04.2017
17:00:00
 19:00:00
הפועל גזר
הפועל גזר
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
20
20
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
מסמך רשמי
ילדים א' ירושלים א - 10602.02.2017
 05.02.2017
17:30:00
 19:00:00
הפועל יהודה נס הרים
הפועל יהודה נס הרים
אליצור ג. עציון אפרת
אליצור ג. עציון אפרת
13
13
נס הרים
נס הרים
מסמך רשמי
ילדים א' ירושלים א - 10609.02.2017
09.02.2017
19:00:00
 17:30:00
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
אליצור ירושלים אחווה
אליצור ירושלים אחווה
14
14
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
מסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 10919.01.2017
 26.01.2017
18:30:00
18:30:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
א.ס. אשקלון ניצן
א.ס. אשקלון ניצן
11
11
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 10909.02.2017
 13.02.2017
17:30:00
 19:00:00
א.ס. אשקלון
א.ס. אשקלון
הפועל לכיש מזרח
הפועל לכיש מזרח
12
12
ביה"ס מדעים רחוב אלי כהן
ביה"ס מדעים רחוב אלי כהן
מסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 10920.04.2017
 02.02.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל אופקים
הפועל אופקים
א.ס. אשקלון ניצן
א.ס. אשקלון ניצן
19
19
רח' גולומב 18אופקים
רח' גולומב 18אופקים
מסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 10927.04.2017
 26.01.2017
17:30:00
17:30:00
א.ס. אשקלון
א.ס. אשקלון
הפועל אופקים
הפועל אופקים
20
20
ביה"ס מדעים רחוב אלי כהן
ביה"ס מדעים רחוב אלי כהן
מסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 10911.05.2017
 06.03.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל לכיש מזרח
הפועל לכיש מזרח
הפועל אופקים
הפועל אופקים
22
22
מגרש נטע
מגרש נטע
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11022.12.2016
 23.01.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל ערבה
הפועל ערבה
הפועל מיתר
הפועל מיתר
8
8
אולם ספיר ד נ ערבה
אולם ספיר ד נ ערבה
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11012.01.2017
 02.02.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל אילת ק. הוטל
הפועל אילת ק. הוטל
הפועל מיתר
הפועל מיתר
10
10
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11019.01.2017
 25.01.2017
18:30:00
 17:00:00
הפועל אשכול
הפועל אשכול
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
11
11
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11019.01.2017
 27.01.2017
18:30:00
 14:00:00
הפועל אילת ק. הוטל
הפועל אילת ק. הוטל
הפועל להבים
הפועל להבים
11
11
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11009.02.2017
 06.02.2017
18:30:00
 18:00:00
הפועל להבים
הפועל להבים
הפועל מיתר
הפועל מיתר
12
12
בית מפעל הפיס להבים
בית מפעל הפיס להבים
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11023.03.2017
 08.02.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל מיתר
הפועל מיתר
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
17
17
שד' המייסדים מיתר
שד' המייסדים מיתר
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11023.03.2017
 05.02.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
הפועל אילת ק. הוטל
הפועל אילת ק. הוטל
17
17
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11030.03.2017
 28.01.2017
17:00:00
 15:30:00
הפועל חבל איילות
הפועל חבל איילות
הפועל להבים
הפועל להבים
18
18
אולם קיבוץ יטבתה
אולם קיבוץ יטבתה
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 11020.04.2017
 30.01.2017
17:00:00
 17:30:00
הפועל ערד
הפועל ערד
הפועל עומר
הפועל עומר
19
19
יאשיהו 14 ערד
יאשיהו 14 ערד
מסמך רשמי
ילדים ב' - צפון - 11116.02.2017
16.02.2017
17:00:00
 18:00:00
הפועל כפר תבור
 הפועל גליל תחתון
הפועל גליל תחתון
 הפועל כפר תבור
11
11
הפלמח 2 כפר תבור
 גבעת אבני
מסמך רשמי
ילדים ב' - צפון - 11102.03.2017
02.03.2017
18:00:00
 17:00:00
הפועל כפר תבור
הפועל כפר תבור
הפועל גלבוע מרכז
הפועל גלבוע מרכז
13
13
הפלמח 2 כפר תבור
הפלמח 2 כפר תבור
מסמך רשמי
ילדים ב' - חיפה - 11416.02.2017
 18.02.2017
17:00:00
 17:30:00
ביתר אחוזה מוריה
ביתר אחוזה מוריה
מכבי חיפה ביכורים
מכבי חיפה ביכורים
13
13
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
מסמך רשמי
ילדים ב' - חיפה - 11416.02.2017
 21.02.2017
19:30:00
 19:00:00
ביתר אחוזה אלווה
ביתר אחוזה אלווה
הפועל חוף הכרמל
הפועל חוף הכרמל
13
13
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
מסמך רשמי
ילדים ב' - חיפה - 11416.03.2017
 14.03.2017
11:00:00
 18:30:00
הפועל נשר
הפועל נשר
מכבי חיפה ביכורים
מכבי חיפה ביכורים
16
16
ביה"ס מקיף תיכון נשר רח' צה"ל
ביה"ס מקיף תיכון נשר רח' צה"ל
מסמך רשמי
ילדים ב' - חיפה - 11411.05.2017
11.05.2017
11:00:00
 17:00:00
מכבי חיפה ביכורים
מכבי חיפה ביכורים
הפועל חוף הכרמל
הפועל חוף הכרמל
22
22
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
ילדים ב-שומרון א - 11519.01.2017
 26.01.2017
17:00:00
17:00:00
מכבי זכרון יעקב
מכבי זכרון יעקב
הפועל זכרון מעגן
הפועל זכרון מעגן
11
11
אולם ביה"ס נילי דרך נילי זכרון יעקב
אולם ביה"ס נילי דרך נילי זכרון יעקב
מסמך רשמי
ילדים ב-שומרון ב - 11609.02.2017
 11.02.2017
19:00:00
19:00:00
מכבי צורן/קדימה
מכבי צורן/קדימה
הפועל חוף השרון
הפועל חוף השרון
12
12
אולם ביה"ס יובלים בכניסה לצורן
אולם ביה"ס יובלים בכניסה לצורן
מסמך רשמי
ילדים ב-שומרון ב - 11602.03.2017
 03.03.2017
18:30:00
 14:00:00
הפועל עמק חפר/ג.חיים
הפועל עמק חפר/ג.חיים
הפועל פרדסיה
הפועל פרדסיה
15
15
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
מסמך רשמי
ילדים ב' - נתניה - 11723.02.2017
 01.03.2017
19:00:00
 17:00:00
מכבי עירוני רעננה
מכבי עירוני רעננה
הפועל לב השרון ברוש
הפועל לב השרון ברוש
14
14
אולם רימון רח' משה דיין 5 רעננה
אולם רימון רח' משה דיין 5 רעננה
מסמך רשמי
ילדים ב' - שרון - 11802.03.2017
02.03.2017
19:00:00
 18:30:00
הפועל לב השרון אלון
 אליצור מ.א שומרון
אליצור מ.א שומרון
 הפועל לב השרון אלון
15
15
קרית חינוך דרור לב השרון
 אולפנה להבה קדומים
מסמך רשמי
ילדים ב' - שרון - 11802.03.2017
02.03.2017
17:00:00
 18:30:00
מכבי מתן
 מכבי רעננה
מכבי רעננה
 מכבי מתן
15
15
ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
 אולם לב הפארק רח' יאיר שטרן 3 רעננה
מסמך רשמי
ילדים ב' פתח תקוה - 11911.05.2017
11.05.2017
17:00:00
 18:30:00
א.ס. שוהם רמת השרון
א.ס. שוהם רמת השרון
אליצור אלקנה
אליצור אלקנה
22
22
אולם עלומים.רח' שבטי ישראל פינת סמטת במעלה.
אולם עלומים.רח' שבטי ישראל פינת סמטת במעלה.
מסמך רשמי
ילדים ב'-דן ב' - 12126.01.2017
 30.01.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי תל אביב צהלה
מכבי תל אביב צהלה
הפועל חולון תמר
הפועל חולון תמר
12
12
רח' אבנר 1 מועדון ספורט צהלה ת"א
רח' אבנר 1 מועדון ספורט צהלה ת"א
מסמך רשמי
ילדים ב' מרכז א - 12402.03.2017
02.03.2017
17:00:00
 18:30:00
מכבי ראשל"צ סביון
מכבי ראשל"צ סביון
אליצור רחובות
אליצור רחובות
15
15
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
מסמך רשמי
ילדים ב' מרכז א - 12404.05.2017
04.05.2017
17:00:00
 18:30:00
מכבי ראשל'צ הקרא
מכבי ראשל'צ הקרא
אליצור רחובות
אליצור רחובות
21
21
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
חטיבת רבין רח' השומרה 4 ראשל"צ
מסמך רשמי
ילדים ב' מרכז ב' - 12511.05.2017
11.05.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר צפון
אליצור אברהם יבנה
אליצור אברהם יבנה
22
22
אולם ביה"ס בית אור ברנר
 בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
מסמך רשמי
ילדים ב' ירושלים ב' - 12719.01.2017
 26.01.2017
18:00:00
18:00:00
אסא זיו ירושלים
אסא זיו ירושלים
הפועל ירושלים צ.הדסה
הפועל ירושלים צ.הדסה
11
11
שד' הרצל 137 מתנ"ס בית הכרם,י"ם.
שד' הרצל 137 מתנ"ס בית הכרם,י"ם.
מסמך רשמי
ילדים ב' דרום א - 12811.05.2017
 06.03.2017
18:00:00
18:00:00
ביתר אשדוד
ביתר אשדוד
אליצור דוד יבנה
אליצור דוד יבנה
22
22
אולם ביה"ס מקיף ג' אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ג' אשדוד
מסמך רשמי
ילדים ב' דרום א - 12811.05.2017
 06.03.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
הפועל יואב צפית
הפועל יואב צפית
22
22
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
ילדים ב' דרום א - 12811.05.2017
 16.02.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי גן יבנה
מכבי גן יבנה
הפועל גן יבנה/אשדוד
הפועל גן יבנה/אשדוד
22
22
אולם תיכון אורט רבין רח' חלמיש גן יבנה
אולם תיכון אורט רבין רח' חלמיש גן יבנה
מסמך רשמי
ילדים ב' דרום א - 12811.05.2017
 30.03.2017
19:00:00
19:00:00
אליצור אשדוד
אליצור אשדוד
מכבי אשדוד תמר
מכבי אשדוד תמר
22
22
רח' ראש פינה איזור ט' אשדוד
רח' ראש פינה איזור ט' אשדוד
מסמך רשמי
ילדים ב' נגב - 13005.01.2017
 02.02.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל מיתר
הפועל מיתר
9
9
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
ילדים ב' נגב - 13016.03.2017
 09.03.2017
19:00:00
19:00:00
מכבי דימונה
מכבי דימונה
הפועל רמת נגב
הפועל רמת נגב
16
16
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
מסמך רשמי
ילדים ב' נגב - 13023.03.2017
 15.02.2017
17:00:00
 16:00:00
מכבי דימונה
מכבי דימונה
הפועל אילת
הפועל אילת
17
17
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
מסמך רשמי
ילדים ב' נגב - 13023.03.2017
 23.01.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל ערבה
הפועל ערבה
הפועל מיתר
הפועל מיתר
17
17
אולם ספיר ד נ ערבה
אולם ספיר ד נ ערבה
מסמך רשמי
ילדים ב' נגב - 13027.04.2017
 19.02.2017
17:00:00
 18:30:00
הפועל מיתר
הפועל מיתר
הפועל אילת
הפועל אילת
20
20
שד' המייסדים מיתר
שד' המייסדים מיתר
מסמך רשמי
נערות א-צפון - 13315.01.2017
 01.02.2017
19:30:00
19:30:00
הישגי כרמיאל
הישגי כרמיאל
הפועל נחף בנות
הפועל נחף בנות
11
11
בי"ס יסודי רקפת גבעת רם כרמיאל
בי"ס יסודי רקפת גבעת רם כרמיאל
מסמך רשמי
נערות א'-מרכז - 13507.05.2017
07.05.2017
18:00:00
 18:30:00
מכבי מתן
מכבי מתן
אליצור פתח תקוה
אליצור פתח תקוה
21
21
רחוב הדר ביה"ס יסודי
רחוב הדר ביה"ס יסודי
מסמך רשמי
נערות א' דרום - 13615.01.2017
 26.01.2017
18:30:00
 18:00:00
מכבי גדרה
מכבי גדרה
אליצור אשקלון בנות
אליצור אשקלון בנות
11
11
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
מסמך רשמי
נערות א' דרום - 13619.02.2017
19.02.2017
19:30:00
 18:30:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
ביתר אשדוד
ביתר אשדוד
16
16
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
מסמך רשמי
נערות א' דרום - 13605.03.2017
05.03.2017
19:30:00
 18:30:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
18
18
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
מסמך רשמי
נערות ב לאומית דרום - 13931.01.2017
 30.01.2017
18:00:00
18:00:00
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
בני הרצליה
בני הרצליה
4
4
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
מסמך רשמי
נערות ב לאומית דרום - 13914.02.2017
14.02.2017
18:00:00
 19:30:00
אס"א ירושלים
אס"א ירושלים
בני הרצליה
בני הרצליה
6
6
מרכז קוסל - האוניברסיטה העברית, גבעת רם י"ם
מרכז קוסל - האוניברסיטה העברית, גבעת רם י"ם
מסמך רשמי
נערות ב לאומית דרום - 13914.02.2017
14.02.2017
18:00:00
 18:30:00
אליצור חולון יאיר
אליצור חולון יאיר
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
6
6
אולם שמיר רח' אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח' אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
נערות ב-צפון - 14003.01.2017
 31.01.2017
19:00:00
19:00:00
עילבון/רמה
עילבון/רמה
הפועל דיר חנא
הפועל דיר חנא
9
9
עילבון
עילבון
מסמך רשמי
נערות ב' - דרום - 14407.02.2017
07.02.2017
18:30:00
 18:00:00
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
הפועל לכיש
הפועל לכיש
12
12
אולם רח' דוד רזיאל 3 רמלה
אולם רח' דוד רזיאל 3 רמלה
מסמך רשמי
נערות ב' - דרום - 14407.03.2017
07.03.2017
18:30:00
 18:00:00
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור אשקלון בנות
אליצור אשקלון בנות
16
16
אולם רח' דוד רזיאל 3 רמלה
אולם רח' דוד רזיאל 3 רמלה
מסמך רשמי
נערות ב' - דרום - 14428.03.2017
28.03.2017
18:30:00
 18:00:00
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
ביתר אשדוד
ביתר אשדוד
18
18
אולם רח' דוד רזיאל 3 רמלה
אולם רח' דוד רזיאל 3 רמלה
מסמך רשמי
קט סל א'-גליל עליון - 14517.01.2017
 19.01.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל גליל חולתא
הפועל גליל חולתא
הפועל ק"ג הגומא
הפועל ק"ג הגומא
8
8
קיבוץ חולתה
קיבוץ חולתה
מסמך רשמי
קט סל א'-גליל עליון - 14524.01.2017
 30.01.2017
18:30:00
 18:00:00
הפועל גליל חולתא
הפועל גליל חולתא
הפועל גליל ברעם
הפועל גליל ברעם
13
13
קיבוץ חולתה
קיבוץ חולתה
מסמך רשמי
קט סל א'-גליל עליון - 14524.01.2017
 23.01.2017
18:30:00
 17:00:00
הפועל ק"ג/מבוא
הפועל ק"ג/מבוא
הפועל ק"ג הגומא
הפועל ק"ג הגומא
13
13
קיבוץ איילת השחר
קיבוץ איילת השחר
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14917.01.2017
 27.01.2017
16:00:00
16:00:00
הפועל מ.א. מגידו
הפועל מ.א. מגידו
הפועל מגידו
הפועל מגידו
7
7
קבוץ הזורע
קבוץ הזורע
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14931.01.2017
 28.01.2017
17:30:00
 11:00:00
הפועל ע.יזרעאל תמרת
הפועל ע.יזרעאל תמרת
הפועל ע.יזרעאל שמשית
הפועל ע.יזרעאל שמשית
8
8
תמרת
תמרת
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14921.02.2017
21.02.2017
16:30:00
 17:00:00
הפועל יזרעאל אלה
הפועל יזרעאל אלה
הפועל יקנעם
הפועל יקנעם
10
10
אולם גבעת אלה
אולם גבעת אלה
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14907.03.2017
07.03.2017
16:00:00
 17:00:00
הפועל מ.א. מגידו
הפועל מ.א. מגידו
הפועל ע.יזרעאל שמשית
הפועל ע.יזרעאל שמשית
11
11
קבוץ הזורע
קבוץ הזורע
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14921.03.2017
21.03.2017
16:00:00
 17:00:00
הפועל מגידו
הפועל מגידו
הפועל יקנעם
הפועל יקנעם
12
12
אולם מגידו ביה"ס הר אפרים - מגידו
אולם מגידו ביה"ס הר אפרים - מגידו
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14928.03.2017
 01.04.2017
18:30:00
 19:30:00
הפועל ע.יזרעאל שמ.צע
הפועל ע.יזרעאל שמ.צע
הפועל יקנעם
הפועל יקנעם
13
13
אולם שמשית
אולם שמשית
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14925.04.2017
 29.04.2017
18:00:00
 19:30:00
הפועל ע"י אלוני אבא
הפועל ע"י אלוני אבא
הפועל יקנעם
הפועל יקנעם
15
15
אלוני אבא
אלוני אבא
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 14916.05.2017
 20.05.2017
17:30:00
 19:30:00
הפועל עמק יזרעאל עדי
הפועל עמק יזרעאל עדי
הפועל יקנעם
הפועל יקנעם
17
17
יישוב עדי
יישוב עדי
מסמך רשמי
קט סל א'-זבולון - 15131.01.2017
 01.01.2017
19:30:00
 19:00:00
מכבי מוצקין צעירים
מכבי מוצקין צעירים
הפועל ק.טבעון מרנין
הפועל ק.טבעון מרנין
8
8
אולם נווה גנים רח' בגין 20 קרית מוצקין
אולם נווה גנים רח' בגין 20 קרית מוצקין
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 15221.02.2017
 20.02.2017
17:00:00
 17:30:00
בית"ר אחוזה גלובל
בית"ר אחוזה גלובל
בית"ר אחוזה גולד
בית"ר אחוזה גולד
10
10
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 15207.03.2017
 06.03.2017
17:00:00
 17:30:00
בית"ר אחוזה גולד
בית"ר אחוזה גולד
מכבי קרית חיים
מכבי קרית חיים
11
11
אולם פייס ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 שכונת נווה שאנן חיפה
אולם פייס ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 שכונת נווה שאנן חיפה
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 15228.03.2017
28.03.2017
16:00:00
 17:00:00
מכבי קרית חיים נשרים
מכבי קרית חיים נשרים
הפועל חוף הכרמל
הפועל חוף הכרמל
13
13
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 15224.01.2017
 23.01.2017
17:00:00
17:00:00
בית"ר אחוזה גלובל
בית"ר אחוזה גלובל
הפועל זבולון נופית
הפועל זבולון נופית
14
14
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 15228.02.2017
 13.03.2017
16:00:00
 19:30:00
מכבי קרית חיים
מכבי קרית חיים
בית"ר אחוזה גלובל
בית"ר אחוזה גלובל
16
16
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מסמך רשמי
קט סל א'-חיפה ב - 15320.01.2017
 27.01.2017
16:00:00
 15:00:00
מכבי חיפה יחד
מכבי חיפה יחד
מכבי חיפה מרכז
מכבי חיפה מרכז
7
7
אולם כרמל רחוב לבונה 3 חיפה
אולם כרמל רחוב לבונה 3 חיפה
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 15617.01.2017
 25.01.2017
18:30:00
18:30:00
בית"ר כפר יונה מתנס
בית"ר כפר יונה מתנס
הפועל בית יצחק
הפועל בית יצחק
7
7
נחל פולג ליד חט"ב איש שלום כפר יונה
נחל פולג ליד חט"ב איש שלום כפר יונה
מסמך רשמי
קט סל א'-שרון א' - 15717.01.2017
 27.01.2017
16:30:00
16:30:00
הפועל חוף השרון
הפועל חוף השרון
מ.ס. אבן יהודה תפוז
מ.ס. אבן יהודה תפוז
7
7
אולם מושב בית יהושע
אולם מושב בית יהושע
מסמך רשמי
קט סל א'-רעננה - 15831.01.2017
 23.01.2017
16:00:00
 17:00:00
מכבי רעננה צפון
מכבי רעננה צפון
אליצור רעננה אריאל
אליצור רעננה אריאל
8
8
אולם לב הפארק רח' יאיר שטרן 3 רעננה
אולם לב הפארק רח' יאיר שטרן 3 רעננה
מסמך רשמי
קט סל א'-רעננה - 15825.04.2017
25.04.2017
17:00:00
 18:30:00
אליצור רעננה
אליצור רעננה
אליצור רעננה בילו
אליצור רעננה בילו
15
15
אולם אריאל,ששת הימים 25
אולם אריאל,ששת הימים 25
מסמך רשמי
קט סל א'-רעננה - 15816.05.2017
16.05.2017
18:30:00
 17:00:00
אליצור רעננה אריאל
אליצור רעננה אריאל
מכבי רעננה צפון
מכבי רעננה צפון
17
17
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
קט סל א'-שרון ב' - 15917.01.2017
 24.01.2017
18:30:00
18:30:00
אליצור רעננה יבנה
אליצור רעננה יבנה
מכבי מתן
מכבי מתן
7
7
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
קט סל א'-שרון ב' - 15917.01.2017
 03.02.2017
16:30:00
16:30:00
הפועל ח.השרון נמרים
הפועל ח.השרון נמרים
הפועל כפ"ס רימון
הפועל כפ"ס רימון
7
7
אולם מושב בני ציון
אולם מושב בני ציון
מסמך רשמי
קט סל א'-שרון ב' - 15931.01.2017
 24.01.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל כפ"ס רימון
הפועל כפ"ס רימון
בני הרצליה שוורים
בני הרצליה שוורים
8
8
אופירה נבון -עובדיה הנביא 2
אופירה נבון -עובדיה הנביא 2
מסמך רשמי
קט סל א-פתח תקוה א' - 16007.02.2017
07.02.2017
18:30:00
 18:00:00
מכבי אורנית/ש. תקווה
מכבי אורנית/ש. תקווה
אליצור אלקנה
אליצור אלקנה
9
9
אולם בית ספר רמון-שערי תקווה
אולם בית ספר רמון-שערי תקווה
מסמך רשמי
קט סל א-פתח תקוה א' - 16021.03.2017
21.03.2017
18:00:00
 18:30:00
הפועל מודיעין סירקין
הפועל מודיעין סירקין
אליצור אלקנה
אליצור אלקנה
12
12
כפר סירקין
כפר סירקין
מסמך רשמי
קט סל א-פתח תקוה א' - 16018.04.2017
18.04.2017
17:00:00
 18:30:00
אליצור פ"ת גלעד
אליצור פ"ת גלעד
אליצור אלקנה
אליצור אלקנה
14
14
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
מסמך רשמי
קט סל א-פתח תקוה א' - 16016.05.2017
16.05.2017
17:00:00
 18:30:00
מכבי פתח תקוה עצמאות
מכבי פתח תקוה עצמאות
אליצור אלקנה
אליצור אלקנה
17
17
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
מסמך רשמי
קט סל א' ת"א א - 16417.01.2017
 24.01.2017
16:30:00
 19:00:00
הפועל נס ציונה מושב
הפועל נס ציונה מושב
מכבי בת-ים
מכבי בת-ים
7
7
רח' נורדאו 46 נס ציונה
רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א'-תל אביב ב - 16503.01.2017
 24.01.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל צהוב חולון
הפועל צהוב חולון
מכבי בת ים מערב
מכבי בת ים מערב
6
6
רח' אחד במאי 38 חולון
רח' אחד במאי 38 חולון
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז א' - 16607.02.2017
07.02.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל נס ציונה קריה
הפועל נס ציונה קריה
אליצור לוד
אליצור לוד
9
9
אולם רח' אוסקר שינדלר1נס ציונה
 רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז א' - 16625.04.2017
 18.02.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל נס ציונה קריה
הפועל נס ציונה קריה
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
15
15
רח' נורדאו 46 נס ציונה
רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז א' - 16628.02.2017
28.02.2017
18:30:00
 17:00:00
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
הפועל נס ציונה מליבו
הפועל נס ציונה מליבו
16
16
רח' דוד רזיאל 3 רמלה
רח' דוד רזיאל 3 רמלה
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז א' - 16616.05.2017
 18.03.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל נס ציונה קריה
הפועל נס ציונה קריה
מכבי בית דגן
מכבי בית דגן
17
17
רח' נורדאו 46 נס ציונה
רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז ב' - 16707.03.2017
07.03.2017
16:30:00
 17:00:00
הפועל נס ציונה איריס
הפועל נס ציונה איריס
עוצמה באר יעקב איתי
עוצמה באר יעקב איתי
14
14
אולם רח' אוסקר שינדלר1נס ציונה
אולם רח' אוסקר שינדלר1נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א' שורק א - 16831.01.2017
31.01.2017
17:00:00
 18:00:00
אליצור רחובות
אליצור רחובות
הפועל גזר איילון
הפועל גזר איילון
8
8
מלצר 20 רחובות
מלצר 20 רחובות
מסמך רשמי
קט סל א' שורק א - 16809.05.2017
09.05.2017
17:30:00
 18:00:00
הפועל גזר /נען
הפועל גזר /נען
הפועל גזר איילון
הפועל גזר איילון
16
16
אולם קיבוץ נען
אולם קיבוץ נען
מסמך רשמי
קט סל א' שורק א - 16823.05.2017
23.05.2017
17:00:00
 18:00:00
מכבי רחובות כוכבים
מכבי רחובות כוכבים
הפועל גזר איילון
הפועל גזר איילון
18
18
אולם שז"ר רח' בינארי רחובות
אולם שז"ר רח' בינארי רחובות
מסמך רשמי
קט-סל א'-ירושלים א - 17007.02.2017
07.02.2017
17:00:00
17:00:00
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
הפועל ירושלים חורב
 
10
10
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
מסמך רשמי
קט-סל א'-ירושלים א - 17024.01.2017
 26.01.2017
17:30:00
17:30:00
אליצור ירושלים חדווה
אליצור ירושלים חדווה
אליצור ג. עציון אפרת
אליצור ג. עציון אפרת
13
13
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
מסמך רשמי
קט-סל א'-ירושלים א - 17024.01.2017
 26.01.2017
17:30:00
 18:30:00
אליצור הר חברון קריה
אליצור הר חברון קריה
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
13
13
רמת ממרא קרית ארבע
רמת ממרא קרית ארבע
מסמך רשמי
קט-סל א'-ירושלים א - 17014.03.2017
14.03.2017
18:30:00
 17:00:00
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
אליצור ירושלים זאב
אליצור ירושלים זאב
14
14
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
מסמך רשמי
קט סל א-ירושלים ב - 17117.01.2017
 26.01.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל ירושלים משואה
הפועל ירושלים משואה
הפועל י-ם צור הדסה
הפועל י-ם צור הדסה
8
8
אולם מתנ"ס גנים רח' דהומיי ק מנחם ירושלים
אולם מתנ"ס גנים רח' דהומיי ק מנחם ירושלים
מסמך רשמי
קט-סל א'- שורק ב - 17331.01.2017
 04.02.2017
17:00:00
 10:00:00
הפועל ברנר
הפועל ברנר
הפועל גדרות
הפועל גדרות
8
8
מושב קדרון
מושב קדרון
מסמך רשמי
קט-סל א'- שורק ב - 17309.05.2017
 13.05.2017
17:00:00
 10:00:00
הפועל ברנר
הפועל ברנר
מכבי גדרה
מכבי גדרה
16
16
מושב קדרון
מושב קדרון
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 17731.01.2017
 24.01.2017
18:00:00
18:00:00
הפועל מיתר
הפועל מיתר
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
8
8
שד' המייסדים מיתר
שד' המייסדים מיתר
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 17718.04.2017
 05.02.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
הפועל אילת
הפועל אילת
14
14
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 17725.04.2017
 09.03.2017
17:00:00
 16:00:00
מכבי דימונה
מכבי דימונה
הפועל אילת
הפועל אילת
15
15
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
מסמך רשמי
קט סל ב'-צפון - 17824.01.2017
 30.01.2017
16:30:00
 17:00:00
הפועל גלבוע חרוד
הפועל גלבוע חרוד
הפועל גלבוע השיטה
הפועל גלבוע השיטה
7
7
אולם עין חרוד
אולם עין חרוד
מסמך רשמי
קט סל ב'-צפון - 17824.01.2017
 29.01.2017
16:30:00
 17:00:00
הפועל גלבוע מולדת
הפועל גלבוע מולדת
הפועל גלבוע גן נר
הפועל גלבוע גן נר
7
7
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
קט סל ב'-צפון - 17814.03.2017
14.03.2017
16:30:00
 17:00:00
הפועל גלבוע גן נר
הפועל גלבוע גן נר
הפועל גלבוע מולדת
הפועל גלבוע מולדת
14
14
אולם גן נר
אולם גן נר
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 17914.02.2017
14.02.2017
16:30:00
 17:00:00
הפועל יזרעאל אלה
הפועל יזרעאל אלה
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
7
7
אולם גבעת אלה
אולם גבעת אלה
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 17928.02.2017
 04.03.2017
17:00:00
 19:30:00
הפועל יזרעאל שמשית
הפועל יזרעאל שמשית
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
8
8
שמשית
שמשית
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 17926.03.2017
 04.02.2017
16:00:00
 11:00:00
הפועל מ.א. מגידו
הפועל מ.א. מגידו
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
10
10
תיכון "עין השופט"
תיכון "עין השופט"
מסמך רשמי
קט סל ב-מפרץ - 18024.01.2017
 27.01.2017
17:00:00
 13:30:00
אליצור קרית אתא
אליצור קרית אתא
אליצור שלום אתא
אליצור שלום אתא
6
6
חטבת ביניים רוגוזין ב קרית אתא דרך יצחק רבין
חטבת ביניים רוגוזין ב קרית אתא דרך יצחק רבין
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 18114.03.2017
14.03.2017
16:00:00
 17:30:00
הפועל גבעת נשר
הפועל גבעת נשר
בית"ר אחוזה המחדש
בית"ר אחוזה המחדש
9
9
אולם פיס נשר רח' השיטה 15 נשר
אולם פיס נשר רח' השיטה 15 נשר
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 18114.03.2017
 21.03.2017
17:00:00
17:00:00
בית"ר אחוזה אמיר
בית"ר אחוזה אמיר
ביתר אחוזה יוזמות
ביתר אחוזה יוזמות
9
9
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 18126.03.2017
 27.03.2017
18:30:00
 17:30:00
בית"ר אחוזה המחדש
בית"ר אחוזה המחדש
בית"ר אחוזה אמיר
בית"ר אחוזה אמיר
10
10
אולם פייס ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 שכונת נווה שאנן חיפה
אולם פייס ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 שכונת נווה שאנן חיפה
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 18123.04.2017
 25.03.2017
18:30:00
18:30:00
ביתר אחוזה פרויוסנט
ביתר אחוזה פרויוסנט
ביתר אחוזה יוזמות
ביתר אחוזה יוזמות
11
11
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 18107.05.2017
07.05.2017
16:00:00
 18:30:00
הפועל גבעת נשר
הפועל גבעת נשר
מכבי עירוני מוצקין
מכבי עירוני מוצקין
12
12
אולם פיס נשר רח' השיטה 15 נשר
אולם פיס נשר רח' השיטה 15 נשר
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 18107.05.2017
 09.05.2017
18:30:00
 17:00:00
בית"ר אחוזה המחדש
בית"ר אחוזה המחדש
ביתר אחוזה פרויוסנט
ביתר אחוזה פרויוסנט
12
12
אולם פייס ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 שכונת נווה שאנן חיפה
אולם פייס ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 שכונת נווה שאנן חיפה
מסמך רשמי
קט סל ב'- שומרון א - 18224.01.2017
24.01.2017
17:30:00
 17:00:00
הפועל ג'ת השלום
הפועל ג'ת השלום
מכבי פרדס חנה כרכור
מכבי פרדס חנה כרכור
6
6
אולם ספורט חט"ב אלבירוני ג'ת
אולם ספורט חט"ב אלבירוני ג'ת
מסמך רשמי
קט סל ב'-שרון א' - 18524.01.2017
 27.01.2017
17:00:00
 14:00:00
מ.ס. אבן יהודה תפוז
מ.ס. אבן יהודה תפוז
הפועל עמק חפר ויתקין
הפועל עמק חפר ויתקין
6
6
אולם ביה"ס בכר אבן יהודה
אולם ביה"ס בכר אבן יהודה
מסמך רשמי
קט סל ב'-רעננה א' - 18710.01.2017
 21.01.2017
18:30:00
 17:00:00
מכבי רעננה אחוזה
מכבי רעננה אחוזה
הפועל כפר סבא חרוב
הפועל כפר סבא חרוב
5
5
ביה"ס דקל רח' שברץ 24 רעננה
ביה"ס דקל רח' שברץ 24 רעננה
מסמך רשמי
קט סל ב' -רעננה ב' - 18824.01.2017
 02.02.2017
17:00:00
17:00:00
מכבי רעננה עירוני
מכבי רעננה עירוני
מכבי הוד השרון תאנה
מכבי הוד השרון תאנה
6
6
ביה"ס דקל רח' שברץ 24 רעננה
ביה"ס דקל רח' שברץ 24 רעננה
מסמך רשמי
קט סל ב' -רעננה ב' - 18823.04.2017
 25.04.2017
18:30:00
 17:00:00
אליצור רעננה אריאל
אליצור רעננה אריאל
מכבי רעננה עירוני
מכבי רעננה עירוני
11
11
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 18914.02.2017
14.02.2017
19:00:00
 18:30:00
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית
מכבי אורנית
7
7
אולם שערי תקוה (בכניסה ליישוב)
אולם שערי תקוה (בכניסה ליישוב)
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 18928.02.2017
 27.02.2017
17:00:00
17:00:00
עירוני ראש עין רויטל
עירוני ראש עין רויטל
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
8
8
אולם רבין,בגין 67 ראש העין
אולם רבין,בגין 67 ראש העין
מסמך רשמי
קט סל ב'-ת''א א' - 19324.01.2017
24.01.2017
11:30:00
 17:30:00
הפועל נס ציונה לב
הפועל נס ציונה לב
עירוני קרית אונו
עירוני קרית אונו
6
6
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל ב'-מרכז - 19524.01.2017
 23.01.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי שהם יהלום
מכבי שהם יהלום
אליצור ראשון לציון
אליצור ראשון לציון
6
6
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
קט סל ב'-שפלה - 19623.04.2017
23.04.2017
17:00:00
 16:00:00
הפועל ברנר חדש
הפועל ברנר חדש
אליצור רחובות
אליצור רחובות
11
11
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
בית ספר בראשית מושב בית אלעזרי
מסמך רשמי
קט סל ב ברנר - 19724.01.2017
24.01.2017
17:00:00
 10:00:00
הפועל ברנר צעירים
הפועל ברנר צעירים
הפועל גזר/נען
הפועל גזר/נען
6
6
אולם ביה"ס תיכון גבעת ברנר
אולם ביה"ס תיכון גבעת ברנר
מסמך רשמי
קט סל ב ברנר - 19728.02.2017
 04.03.2017
17:00:00
 10:00:00
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר צפון
מכבי רחובות עירוני
מכבי רחובות עירוני
8
8
אולם ביה"ס בית אור ברנר
אולם ביה"ס בית אור ברנר
מסמך רשמי
קט סל ב ברנר - 19726.03.2017
 25.03.2017
17:00:00
 10:00:00
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר צפון
הפועל גזר/נען
הפועל גזר/נען
10
10
אולם ביה"ס בית אור ברנר
אולם ביה"ס בית אור ברנר
מסמך רשמי
קט סל ב ברנר - 19707.05.2017
 06.05.2017
17:00:00
 10:00:00
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר צפון
מכבי גדרה
מכבי גדרה
12
12
אולם ביה"ס בית אור ברנר
אולם ביה"ס בית אור ברנר
מסמך רשמי
קט סל ב-אשקלון - 20414.02.2017
 21.02.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל להבים
הפועל להבים
הפועל לכיש
הפועל לכיש
10
10
בית מפעל הפיס להבים
בית מפעל הפיס להבים
מסמך רשמי
קט סל ב-אשקלון - 20414.03.2017
14.03.2017
18:30:00
 17:00:00
א.ס. אשקלון כוכב
א.ס. אשקלון כוכב
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
14
14
אולם מקיף ה' הציונות 18 אשקלון
אולם מקיף ה' הציונות 18 אשקלון
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 20524.01.2017
 25.01.2017
17:00:00
17:00:00
מכבי דימונה
מכבי דימונה
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
6
6
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
אולם גאון רח' הגפן 1 דימונה
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 20514.02.2017
 08.02.2017
17:00:00
 18:00:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל רמת נגב
הפועל רמת נגב
7
7
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 20528.02.2017
 27.02.2017
17:00:00
 18:30:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל באר שבע
הפועל באר שבע
8
8
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 20528.02.2017
 07.03.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל רמת נגב
הפועל רמת נגב
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
8
8
קיבוץ משאבי שדה
קיבוץ משאבי שדה
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 20526.03.2017
 28.03.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
10
10
מקיף ד' מרדכי מקלף 10 באר שבע
מקיף ד' מרדכי מקלף 10 באר שבע
מסמך רשמי
ילדות שרון ב' - 21201.03.2017
01.03.2017
18:30:00
 17:00:00
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
הפועל כפר סבא
הפועל כפר סבא
14
14
אולם אלון רח' אוסישקין 99 רמה"ש
אולם אלון רח' אוסישקין 99 רמה"ש
מסמך רשמי
ילדות שרון ב' - 21208.03.2017
08.03.2017
16:30:00
 18:30:00
הפועל כפר סבא ורד
הפועל כפר סבא ורד
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
15
15
אולם סורקיס רח' יערה כפר סבא
אולם סורקיס רח' יערה כפר סבא
מסמך רשמי
ילדות שרון ב' - 21215.03.2017
15.03.2017
18:30:00
 17:00:00
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
מכבי הוד השרון אירוס
מכבי הוד השרון אירוס
16
16
אולם אלון רח' אוסישקין 99 רמה"ש
אולם אלון רח' אוסישקין 99 רמה"ש
מסמך רשמי
ילדות שרון ב' - 21222.03.2017
22.03.2017
16:30:00
 17:00:00
מכבי הוד השרון חצב
מכבי הוד השרון חצב
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
17
17
אולם רבין רחוב פשוש 4 הוד השרון
אולם רבין רחוב פשוש 4 הוד השרון
מסמך רשמי
ילדות- דן - 21325.01.2017
 06.02.2017
18:30:00
 18:45:00
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
12
12
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
ילדות- דן - 21325.01.2017
 24.01.2017
18:00:00
 18:30:00
מכבי רמת חן
מכבי רמת חן
א.ס. רמת השרון עתיד
א.ס. רמת השרון עתיד
12
12
מקיף בן אליעזר 30 רמת גן
מקיף בן אליעזר 30 רמת גן
מסמך רשמי
ילדות- דן - 21301.02.2017
 03.02.2017
18:30:00
 16:00:00
הפועל כפר סבא כלנית
הפועל כפר סבא כלנית
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
13
13
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדות- דן - 21315.02.2017
15.02.2017
16:00:00
 18:30:00
הפועל כפר סבא כלנית
הפועל כפר סבא כלנית
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
15
15
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדות- דן - 21308.03.2017
08.03.2017
16:00:00
 17:00:00
הפועל כפר סבא כלנית
הפועל כפר סבא כלנית
א.ס. רמת השרון עתיד
א.ס. רמת השרון עתיד
18
18
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדות- דן - 21322.03.2017
 המשחק בוטל
18:30:00
 המשחק בוטל
בני הרצליה אופקהפועל כפר קאסם20אולם אלון רח' אשר ברש הרצליהמסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 21719.02.2017
 22.02.2017
16:00:00
 17:00:00
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
הפועל נחף
הפועל נחף
13
13
אולם קיבוץ יפעת
אולם קיבוץ יפעת
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 21719.02.2017
 04.02.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל תמרה
הפועל תמרה
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
13
13
אולם תיכון ע"ש ד"ר השאם אבו רומי תמרה
אולם תיכון ע"ש ד"ר השאם אבו רומי תמרה
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 21705.03.2017
 25.02.2017
16:30:00
16:30:00
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל כפר קמא
הפועל כפר קמא
14
14
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 21822.01.2017
 25.01.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל גלבוע/ מעיינות
הפועל גלבוע/ מעיינות
הפועל ג.מ. דדו
הפועל ג.מ. דדו
9
9
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 21822.01.2017
 24.01.2017
17:30:00
 18:00:00
הפועל גלבוע מזרח
הפועל גלבוע מזרח
הפועל עמק הירדן
הפועל עמק הירדן
9
9
קבוץ עין חרוד
קבוץ עין חרוד
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 21822.01.2017
 25.01.2017
17:30:00
 19:00:00
הפועל ג.מ. מוקייבלה
הפועל ג.מ. מוקייבלה
הפועל גלבוע מרכז
הפועל גלבוע מרכז
9
9
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 21822.01.2017
 23.01.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל גלבוע שקד
הפועל גלבוע שקד
הפועל ג.מ בית השיטה
הפועל ג.מ בית השיטה
9
9
קיבוץ נווה איתן
קיבוץ נווה איתן
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21905.02.2017
 28.01.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
הפועל כאוכב
הפועל כאוכב
11
11
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21905.02.2017
05.02.2017
10:30:00
 17:00:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
הפועל חוף הכרמל
הפועל חוף הכרמל
11
11
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21919.02.2017
 18.02.2017
10:30:00
10:30:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
מכבי חיפה
מכבי חיפה
13
13
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21919.02.2017
 18.02.2017
10:30:00
10:30:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
הפועל כאוכב
הפועל כאוכב
13
13
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21926.02.2017
 25.02.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
14
14
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21905.03.2017
 04.03.2017
10:30:00
10:30:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
15
15
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21914.03.2017
 11.03.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
16
16
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21914.03.2017
 11.03.2017
10:30:00
10:30:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
הפועל נהריה
הפועל נהריה
16
16
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21926.03.2017
 25.03.2017
10:30:00
10:30:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
הפועל נהריה שי
הפועל נהריה שי
18
18
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 21926.03.2017
 25.03.2017
10:30:00
10:30:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
18
18
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 22029.01.2017
 27.01.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי פרדיס
מכבי פרדיס
מכבי חדרה
מכבי חדרה
10
10
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 22005.02.2017
 04.02.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי חדרה
מכבי חדרה
הפועל מעגן מיכאל
הפועל מעגן מיכאל
11
11
ביה"ס צפרירים מרכז פיס צפרירים רח' האלון חדרה
ביה"ס צפרירים מרכז פיס צפרירים רח' האלון חדרה
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 22019.02.2017
 17.02.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי פרדיס
מכבי פרדיס
הפועל המעפיל מנשה
הפועל המעפיל מנשה
13
13
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 22019.02.2017
 18.02.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי חדרה
מכבי חדרה
הפועל ע"ח ויתקין
הפועל ע"ח ויתקין
13
13
ביה"ס צפרירים מרכז פיס צפרירים רח' האלון חדרה
ביה"ס צפרירים מרכז פיס צפרירים רח' האלון חדרה
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 22005.03.2017
 03.03.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי פרדיס
מכבי פרדיס
הפועל זכרון/ מעגן
הפועל זכרון/ מעגן
15
15
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 22019.03.2017
 17.03.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי פרדיס
מכבי פרדיס
מכבי פרדס חנה
מכבי פרדס חנה
17
17
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
אולם פייס גבעת פרדיס פורדייס
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 22019.03.2017
 18.03.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי חדרה
מכבי חדרה
מכבי ערערה
מכבי ערערה
17
17
ביה"ס צפרירים מרכז פיס צפרירים רח' האלון חדרה
ביה"ס צפרירים מרכז פיס צפרירים רח' האלון חדרה
מסמך רשמי
קט סל בנות דן - 22201.01.2017
 04.02.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
הפועל בני כפר קאסם
הפועל בני כפר קאסם
6
6
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
קט סל בנות דן - 22215.01.2017
 01.02.2017
17:00:00
 18:00:00
הפועל בני כפר קאסם
הפועל בני כפר קאסם
הפועל כפר סבא רקפת
הפועל כפר סבא רקפת
7
7
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
קט סל בנות דן - 22229.01.2017
 03.02.2017
17:00:00
 14:00:00
בני הרצליה
בני הרצליה
הפועל כפר סבא ורד
הפועל כפר סבא ורד
8
8
ביה"ס אילנות רח' הדקל הרצליה
ביה"ס אילנות רח' הדקל הרצליה
מסמך רשמי
קט סל בנות דן - 22229.01.2017
 02.02.2017
17:00:00
 18:30:00
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
מכבי הוד השרון רקפת
מכבי הוד השרון רקפת
8
8
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א ב' - 22429.01.2017
 30.01.2017
18:30:00
 17:30:00
א.ס. סביון
א.ס. סביון
מכבי רמת חן
מכבי רמת חן
8
8
אולם גן השיקמים 2 סביון
אולם גן השיקמים 2 סביון
מסמך רשמי
קט סל בנות מרכז - 22522.01.2017
 25.01.2017
10:30:00
 17:30:00
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
הפועל ירושלים
הפועל ירושלים
9
9
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל בנות דרום - 22622.01.2017
 26.01.2017
17:30:00
 17:00:00
הפועל מזכרת בתיה
הפועל מזכרת בתיה
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
9
9
מנחם בגין 2 מזכרת בתיה
מנחם בגין 2 מזכרת בתיה
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 22701.01.2017
 10.02.2017
18:00:00
 13:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
6
6
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 22708.01.2017
 26.04.2017
17:30:00
 17:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
מכבי שדרות
מכבי שדרות
7
7
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 22705.02.2017
 02.02.2017
18:30:00
 16:00:00
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
הפועל אילת
הפועל אילת
11
11
אולם ספורט תיכון באר טוביה
אולם ספורט תיכון באר טוביה
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 22712.02.2017
 27.04.2017
18:00:00
 17:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
מכבי שדרות
מכבי שדרות
12
12
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 22726.03.2017
 09.02.2017
17:00:00
 18:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
16
16
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 22723.04.2017
23.04.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי שדרות
מכבי שדרות
הפועל אילת
הפועל אילת
17
17
אולם גיטיס מנחם בגין 22 שדרות
אולם גיטיס מנחם בגין 22 שדרות
מסמך רשמי
נערות א לאומית עליון - 22905.02.2017
05.02.2017
19:00:00
 19:30:00
הפועל ראשל"צ עירוני
הפועל ראשל"צ עירוני
מכבי רעננה
מכבי רעננה
5
5
אולם ביה"ס דורות רח' דרובין 37 ראשל"צ
אולם ביה"ס דורות רח' דרובין 37 ראשל"צ
מסמך רשמי
נערות א לאומית עליון - 22929.04.2017
29.04.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי רעננה
מכבי רעננה
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
14
14
רח' הס רעננה חטיבת השרון
רח' הס רעננה חטיבת השרון
מסמך רשמי
נערות א לאומית עליון - 22929.04.2017
29.04.2017
19:30:00
 20:30:00
אליצור חולון
אליצור חולון
הפועל ראשל"צ עירוני
הפועל ראשל"צ עירוני
14
14
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
נערות א לאומית עליון - 22929.04.2017
29.04.2017
20:00:00
 20:30:00
הפועל גלבוע/מעיינות
הפועל גלבוע/מעיינות
אקדמיית וינגייט
אקדמיית וינגייט
14
14
אולם גן נר
אולם גן נר
מסמך רשמי
נערות א לאומית עליון - 22929.04.2017
29.04.2017
18:30:00
 20:30:00
הפועל כאוכב
הפועל כאוכב
מכבי חיפה
מכבי חיפה
14
14
אולם כאוכב ליד ביה"ס כאוכב
אולם כאוכב ליד ביה"ס כאוכב
מסמך רשמי
נערות ב לאומית עליון - 23007.02.2017
07.02.2017
18:30:00
 19:30:00
אליצור חולון
אליצור חולון
הפועל נצרת אורטודוכס
הפועל נצרת אורטודוכס
5
5
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
נערות ב לאומית עליון - 23007.03.2017
07.03.2017
18:00:00
 19:30:00
מכבי רעננה
מכבי רעננה
מכבי חיפה
מכבי חיפה
9
9
רח' הס רעננה חטיבת השרון
רח' הס רעננה חטיבת השרון
מסמך רשמי
נערות ב לאומית עליון - 23028.03.2017
28.03.2017
18:00:00
 19:30:00
מכבי רעננה
מכבי רעננה
הפועל ראשל"צ עירוני
הפועל ראשל"צ עירוני
12
12
רח' הס רעננה חטיבת השרון
רח' הס רעננה חטיבת השרון
מסמך רשמי
נערות ב לאומית עליון - 23025.04.2017
25.04.2017
18:00:00
 19:30:00
מכבי רעננה
מכבי רעננה
אליצור חולון
אליצור חולון
14
14
רח' הס רעננה חטיבת השרון
רח' הס רעננה חטיבת השרון
מסמך רשמי
לאומית נשים ביתעליון - 23124.01.2017
24.01.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גלבוע קרן
הפועל גלבוע קרן
5
5
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
לאומית נשים ביתעליון - 23107.02.2017
07.02.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל כפר סבא
הפועל כפר סבא
7
7
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
לאומית נשים ביתעליון - 23114.02.2017
14.02.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
אליצור תל אביב
אליצור תל אביב
8
8
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
לאומית נשים ביתעליון - 23107.03.2017
07.03.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
מכבי חיפה
מכבי חיפה
11
11
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
לאומית נשים ביתתחתון - 23231.01.2017
31.01.2017
20:30:00
 19:00:00
מכבי גדרה
מכבי גדרה
הפועל מג'דל כרום
הפועל מג'דל כרום
6
6
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
מסמך רשמי
לאומית נשים ביתתחתון - 23214.02.2017
14.02.2017
20:30:00
 19:00:00
מכבי גדרה
מכבי גדרה
אקדמיית וינגייט
אקדמיית וינגייט
8
8
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23323.01.2017
 26.01.2017
19:00:00
 21:00:00
הפועל נס ציונה איתי
הפועל נס ציונה איתי
אליצור עירוני נתניה
אליצור עירוני נתניה
1
1
אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23330.01.2017
 28.01.2017
18:00:00
 18:30:00
בני הרצליה
בני הרצליה
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
2
2
אולם בן גוריון רח' אבן עזרא הרצליה
אולם בן גוריון רח' אבן עזרא הרצליה
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23306.02.2017
 05.02.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
3
3
היכל הספורט כפר בלום
היכל הספורט כפר בלום
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23313.02.2017
13.02.2017
20:00:00
 18:00:00
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
4
4
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23320.02.2017
20.02.2017
20:30:00
 18:30:00
הפועל ירושלים דני
הפועל ירושלים דני
בני הרצליה
בני הרצליה
5
5
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23320.02.2017
 18.02.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל גלבוע מעיינות
הפועל גלבוע מעיינות
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
5
5
אולם עין חרוד
אולם עין חרוד
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23327.02.2017
27.02.2017
20:00:00
 18:00:00
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
הפועל גלבוע מעיינות
הפועל גלבוע מעיינות
6
6
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23306.03.2017
06.03.2017
20:30:00
 18:30:00
הפועל ירושלים דני
הפועל ירושלים דני
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
7
7
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
מסמך רשמי
נוער על -בית עליון - 23320.03.2017
20.03.2017
20:00:00
 18:00:00
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
מכבי רעננה עירוני
מכבי רעננה עירוני
8
8
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23423.01.2017
23.01.2017
19:00:00
 20:30:00
אליצור יבנה
אליצור יבנה
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
1
1
רחוב שבזי 7 יבנה
רחוב שבזי 7 יבנה
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23423.01.2017
 25.01.2017
18:30:00
 20:30:00
עירוני אהרן ר"ג
עירוני אהרן ר"ג
אליצור קרית אתא
אליצור קרית אתא
1
1
אולם זיסמן דרך הטייסים 85 ר"ג
אולם זיסמן דרך הטייסים 85 ר"ג
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23430.01.2017
30.01.2017
20:30:00
 18:30:00
מכבי חיפה צעירים
מכבי חיפה צעירים
מכבי הוד השרון
מכבי הוד השרון
2
2
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23413.02.2017
13.02.2017
20:30:00
 18:30:00
מכבי חיפה צעירים
מכבי חיפה צעירים
הפועל כפר סבא אביב
הפועל כפר סבא אביב
4
4
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23427.02.2017
27.02.2017
20:30:00
 18:30:00
מכבי חיפה צעירים
מכבי חיפה צעירים
אליצור קרית אתא
אליצור קרית אתא
6
6
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23406.03.2017
06.03.2017
20:30:00
 18:30:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
הפועל ברנר
הפועל ברנר
7
7
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23420.03.2017
20.03.2017
20:30:00
 18:30:00
מכבי חיפה צעירים
מכבי חיפה צעירים
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
8
8
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23427.03.2017
27.03.2017
20:30:00
 18:30:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
מכבי חיפה אסי
מכבי חיפה אסי
9
9
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
אולם פיס רח' בן צבי קרית טבעון
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23427.03.2017
27.03.2017
20:30:00
 18:30:00
הפועל ירושלים יובל
הפועל ירושלים יובל
הפועל גן יבנה/אשדוד
הפועל גן יבנה/אשדוד
9
9
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
מסמך רשמי
נוער על-בית תחתון - 23409.04.2017
09.04.2017
20:30:00
 18:30:00
הפועל ירושלים יובל
הפועל ירושלים יובל
אליצור יבנה
אליצור יבנה
11
11
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
ביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
מסמך רשמי
גביע האיגוד ליגה ב - 30422.01.2017
 29.01.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי חדרה/ב.אליעזר
מכבי חדרה/ב.אליעזר
הפועל לכיש
הפועל לכיש
0
0
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
מסמך רשמי
גביע האיגוד ליגה ב - 30422.01.2017
 29.01.2017
21:00:00
21:00:00
מכבי בקה
מכבי בקה
מכבי קדימה צורן
מכבי קדימה צורן
0
0
אולם פיס קהילתי רח' אבו נאר
 אולם פיס קהילתי רח' אבו נאר בקה אל גרביה
מסמך רשמי
גביע המדינה לנערים א - 30722.01.2017
 25.01.2017
18:30:00
 19:00:00
מכבי יהושע ת"א
מכבי יהושע ת"א
מכבי רעננה
מכבי רעננה
0
0
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
גביע המדינה לנערים ב - 30922.01.2017
 25.01.2017
20:00:00
20:00:00
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
הפועל גלבוע/מעיינות
הפועל גלבוע/מעיינות
0
0
אולם מושב נהלל
אולם מושב נהלל
מסמך רשמי
גביע המדינה לנערות א - 31008.02.2017
 16.02.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל ראשל"צ עירוני
הפועל ראשל"צ עירוני
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
0
0
אולם ביה"ס דורות רח' דרובין 37 ראשל"צ
אולם ביה"ס דורות רח' דרובין 37 ראשל"צ
מסמך רשמי
גביע המדינה לנערות א - 31025.01.2017
 03.02.2017
19:00:00
 16:00:00
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
הפועל ראשל"צ עירוני
הפועל ראשל"צ עירוני
0
0
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
מסמך רשמי
גביע המדינה לילדות - 31328.01.2017
 25.01.2017
16:30:00
 17:00:00
מכבי הוד השרון אירוס
מכבי הוד השרון אירוס
הפועל ראשון לציון
הפועל ראשון לציון
0
0
אולם רבין רחוב פשוש 4 הוד השרון
אולם רבין רחוב פשוש 4 הוד השרון
מסמך רשמי
גביע המדינה לילדות - 31305.02.2017
 04.02.2017
18:00:00
 19:00:00
מכבי רעננה
מכבי רעננה
מכבי חיפה
מכבי חיפה
0
0
רח' הס רעננה חטיבת השרון
רח' הס רעננה חטיבת השרון
מסמך רשמי
גביע המדינה לילדות - 31325.01.2017
 26.01.2017
17:00:00
 18:00:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
מכבי רעננה
מכבי רעננה
0
0
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 31417.03.2017
 14.03.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי ת"א צהלה
מכבי ת"א צהלה
ע.ל.ה יהוד כוכב
ע.ל.ה יהוד כוכב
0
0
רח' אבנר 1 מועדון ספורט צהלה ת"א
רח' אבנר 1 מועדון ספורט צהלה ת"א
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 31505.04.2015
 05.04.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
אליצור אשקלון בנות
אליצור אשקלון בנות
0
0
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31621.02.2017
 07.03.2017
19:00:00
19:00:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
עירוני ראש העין
עירוני ראש העין
0
0
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31631.01.2017
 30.01.2017
17:00:00
 16:30:00
אליצור רעננה
אליצור רעננה
א.ס. רמת השרון תמר
א.ס. רמת השרון תמר
0
0
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31631.01.2017
 29.01.2017
18:00:00
 18:30:00
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
א.ס.רמה"ש כוכבים
א.ס.רמה"ש כוכבים
0
0
אולם שערי תקוה (בכניסה ליישוב)
אולם שערי תקוה (בכניסה ליישוב)
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31607.03.2017
 21.02.2017
17:00:00
17:00:00
עירוני ראש העין
עירוני ראש העין
מכבי אורנית
מכבי אורנית
0
0
אולם בי"ס בגין רח'' ג'ון קנדי 8 ראש העין
אולם בי"ס בגין רח'' ג'ון קנדי 8 ראש העין
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31607.02.2017
07.02.2017
17:30:00
 18:30:00
מכבי עירוני מוצקין
מכבי עירוני מוצקין
אליצור שלום אתא
אליצור שלום אתא
0
0
אולם נווה גנים רח' בגין 20 קרית מוצקין
אולם נווה גנים רח' בגין 20 קרית מוצקין
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31631.01.2017
 02.02.2017
17:00:00
 17:30:00
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
עלה אור יהודה חצב
עלה אור יהודה חצב
0
0
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31623.05.2017
 22.05.2017
18:30:00
 17:30:00
ביתר אחוזה פרויוסנט
ביתר אחוזה פרויוסנט
מכבי קרית חיים
מכבי קרית חיים
0
0
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31621.02.2017
 22.02.2017
18:00:00
 19:00:00
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
הפועל מודיעין בארות
הפועל מודיעין בארות
0
0
אולם שערי תקוה (בכניסה ליישוב)
אולם שערי תקוה (בכניסה ליישוב)
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31607.02.2017
 06.02.2017
17:00:00
 17:30:00
ביתר אחוזה יוזמות
ביתר אחוזה יוזמות
עצמה כפר ורדים
עצמה כפר ורדים
0
0
ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 נווה שאנן חיפה
ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 נווה שאנן חיפה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31621.02.2017
 20.02.2017
18:30:00
 17:30:00
אליצור רעננה אריאל
אליצור רעננה אריאל
הפועל כפר סבא שקד
הפועל כפר סבא שקד
0
0
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31621.02.2017
21.02.2017
18:00:00
 17:00:00
עלה אור יהודה חצב
עלה אור יהודה חצב
הפועל נס ציונה לב
הפועל נס ציונה לב
0
0
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31618.04.2017
18.04.2017
18:00:00
 17:00:00
עלה אור יהודה חצב
עלה אור יהודה חצב
אליצור ג.שמואל אילן
אליצור ג.שמואל אילן
0
0
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 31607.02.2017
 19.02.2017
17:00:00
 16:30:00
עלה אור יהודה חצב
עלה אור יהודה חצב
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
0
0
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
מסמך רשמי